Babi,si linda unė?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Babi,si linda unė?

  Receta Gatimi

  Babi, si linda une?
  Mire biri im, e dija qe do me pyesje.
  Babi dhe mami bene nje copy-paste ne nje chat neMSN.
  Pastaj babi i dha mamit nje takim permes emailit ne WC ne nje cyber club.
  Pastaj mami beri ca download me memory stick e babit.
  Kur babi ishte gati per upload, verejta qe s'kishin vene firewall.
  Ishte vone te perdorej opsioni Undo, e as Delete s'ndihmonte gje me.
  9 muaj me vone morrem nje virus . . .:

 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  hahahaahhahahahahahaahahah

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahahahahahahahahah......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Babi im....!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-07-2012, 12:51 AM
 2. Ėshtė vėndi im, u linda kėtu e do vdes kėtu
  Nga Mona nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 10:23 PM