Abidal: 90% jam ende i Barcelonės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e erjonz
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Abidal: 90% jam ende i Barcelonės

  Receta Gatimi

  Telenovela Eric Abidal-Barcelona pėr rinovimin e kontratės duket se po vjen nė pjesėn e saj tė fundit. Mbrojtėsi francez, nė pėrfundim tė ndeshjes me Milanin, ka deklaruar pėr "Canal +" se : " Jemi dakord nė 90% me klubin katalanas. Mungon vetėm firma. Jam shumė i lumtur tė vazhdoj aventurėn time me Barcelonėn".

  Eric Abidal, deri para pak ditėsh nuk po arrinte akordin me drejtuesit e klubit dhe u pėrfol shumė pėr njė largim tė mundshėm nga Camp Nou. Skuadrat mė tė interesuara pėr francezin ishin Milan dhe Paris Saint German.

  Por deklarata e fundit e vetė Eric Abidal duket se i ka pėrplasur derėn nė fytyrė tė dy klubeve.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Me duket se nuk i pelqyen ofertat atij! ose do e ket lene pas Champions League

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Perse je ende 'single'?
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 09:19 PM
 2. Mascherano lojtar i Barcelonės?
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 02:50 PM
 3. 911 GT3 RS i ri ende mė i ngadalshėm se Nissan GT-R
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-11-2009, 10:01 PM
 4. Ibrahimovic prezantohet si lojtar i Barcelonės
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:56 PM
 5. Zogu i goditur fluturon ende!
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-10-2007, 06:39 PM