10 Lojtaret e me te mire te futbollit per Vitin 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Thumbs up 10 Lojtaret e me te mire te futbollit per Vitin 2012

  Receta Gatimi

  Lista me 10 lojtaret me te mire te vitit 2012


  10. Didier Drogba


  9. Carlos Tevez


  8. Wesley Sneijder


  7. David Villa


  6. Diego Forlan


  5. Andres Iniesta


  4. Xavi


  Dhe 3 vendet e para mbahen nga:

  3. Wayne Rooney


  2. Cristiano Ronaldo


  1. Lionel Messi  Cilet nga keta emra do te hiqni nga kjo 10-teshe dhe cilin emer do te shtonit???
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga iWeb; 24-11-2011 mė 08:31 PM. Arsyeja: imazhi madh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Top 10 videot mė tė shikuara nė YouTube pėr Vitin 2012
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2012, 10:11 PM
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 08:50 AM
 3. Gėzuar Vitin e Ri 2012!
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 10:11 PM
 4. Titanic nė vitin 2012 vjen ne 3D
  Nga MAJDI nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2011, 10:45 PM
 5. Ja 11 lojtaret me te mire te 2008
  Nga girl08 nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 02:24 PM

Etiketat pėr kėtė Temė