A jeni te Lumtur?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 29 prej 29
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  pjo.....

 2. #22
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  momentalisht jam shume e lumtur,kam frike kur jam e tille

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ndonjeher jam e lumtur,ndonjeher jam shume e trishtuar,kjo e fundit me ndodhme shpesh

 4. #24
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  ndonjeher jam e lumtur,ndonjeher jam shume e trishtuar,kjo e fundit me ndodhme shpesh
  dhe mua kshu me ndodhte ama ne momentin qe te gjeta ty, jeta ime ndryshoi drita ime.

 5. #25
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  cfare kriteresh duhet te plotesosh qe te jesh i/e lumtur ? apo ska recete fikse ....

 6. #26
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  lumturia nuk ekziston....jane thjesht grimca gezimi ato qe na bejne ndonjehere te ndihemi mire.


  nese do te ndihesh gjithmone mire,dergoji te gjithe ne djall dhe jeto vetem...eshte gjeja me e bukur mendoj.

 7. #27
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  lumturia nuk ekziston....jane thjesht grimca gezimi ato qe na bejne ndonjehere te ndihemi mire.


  nese do te ndihesh gjithmone mire,dergoji te gjithe ne djall dhe jeto vetem...eshte gjeja me e bukur mendoj.
  me kqyr holl, s'e ki keq...

 8. #28
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  C'keni keshtu more depseza , mos u qani ka keq dhe me keq

 9. #29
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jam shume e lumtur....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 11:15 AM
 2. Beqare... por e lumtur
  Nga dDiana nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 05:35 PM
 3. Cifti me i lumtur..
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 07:25 PM
 4. Pėr martesė tė lumtur
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 12:02 PM
 5. Pėr martesė tė lumtur
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 03:55 PM

Etiketat pėr kėtė Temė