A jeni te Lumtur?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer A jeni te Lumtur?

  Receta Gatimi

  Nese beni kete pyetjen vetes apo dikut tjeter, ja si funksionon grafiku i kesaj pyetje!  A e dhate pergjigjen? Si mendoni per rrugen qe duhet te besh per te qene i lumtur?

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Change something, kjo mendoj se eshte rruga e duhur per te qene i lumtur...ajo qe na ben te mendojme se nuk jemi te lumtur eshte monotonia. une sa here mundohem te ndryshoj ndonje gje dhe ia arrij ndihem i lumtur dhe prandaj mendoj se ajo eshte rruga e duhur per te qene i lumtur...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Lumturia esht dicka qe ashtu sikurse cdo gje tjeter,nuk esht e perhershme.Ajo esht subjektive.Ne nje moment vjen , e ne nje tjeter iken.Keshtu qe , nuk mund te them ne menyr objektive jam apo nuk jam e lumtur!
  Te lumtur te bejn dhe gjerat me te vogla , qe duken te pa rendesishme
  te ben te lumtur nje dit me diell.......nje mesazh ne mengjes.....nje telefonat ne mest te nates ......1 perqafim....nje fjal e ngroht......nje not e mir provimi.....madje dhe 1 buzeqeshje!....

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  harrova ti pergjigjem pyetjes tjeter : P
  Mendoj se lumturin mund ta arrijm duke qen te kenaqur me ate cka jeta na ofron.Ai qe skenaqet kurr , KURR ska per te qen i lumtur !!
  Megjithate .mendoj se sikur ne te kishim lumturi totale...e te ishim te lumtur ne cdo moment jeta sdo kish kuptim !! Sdo kishim nje motiv per te jetuar..sepse cdo gje do ish e realizuar!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me pelqejne pergjigjet e tua labe!

  Shume kohe me par, se mbaj ment se ku e kam lexuar por dhe fakti qe te ndryshosh rrugen qe shkon perher ne shpi mund te bej te lumtur (pra eleminimi monotonise)

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po ti ReniX , se ke then pyetjen e par qe shtron tema ...............?

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Change something, kjo mendoj se eshte rruga e duhur per te qene i lumtur...ajo qe na ben te mendojme se nuk jemi te lumtur eshte monotonia. une sa here mundohem te ndryshoj ndonje gje dhe ia arrij ndihem i lumtur dhe prandaj mendoj se ajo eshte rruga e duhur per te qene i lumtur...
  .

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po ti ReniX , se ke then pyetjen e par qe shtron tema ...............?
  Po ai qe ben pyetjen sjep dhe pergjigjen! Pse gazetaret bejn pyetjen dhe pergjigjen vet ?

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e Leda
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahhahahahah

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e MiSs YoU
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  20
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e Selda Fr
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e kush ka qene ndonjehere i lumtur??

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  lumturia nuk egziston.... ose nese egzisto asnjeri nuk e di se kur eshte i lumtur..

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  joooooooooooooooooo,pse?????kishe gje ti...?????

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Moti

  jo .

 15. #15
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Lumturia nuk perkufizohet me fjale...thjesht ndihet...dhe ne momentin qe e ndjen...nuk e mban dot vete...e percjell edhe tek ata qe te shoqerojne ty....

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Lumturia nuk perkufizohet me fjale...thjesht ndihet...dhe ne momentin qe e ndjen...nuk e mban dot vete...e percjell edhe tek ata qe te shoqerojne ty....
  po atehere pse sme jep icik mu?????

 17. #17
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te jap une...sa te duash...hahahahaha...se une sot psh kam marr nje tuf me lule qe me kane pelqyer shume....nga nxenesit e mi te vegjel....nuk ka lumturi me te madhe se sapo te hapesh deren te vijne drejt teje me lule ne dore....

  Te ka marr malli per punen tende...po ta shuaj une pak mallin....kjo eshte nje cop lumturie qe e rezervova per ty shoqe...pak kujtime nga shkolla...e di qe te mungon shume....

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Te jap une...sa te duash...hahahahaha...se une sot psh kam marr nje tuf me lule qe me kane pelqyer shume....nga nxenesit e mi te vegjel....nuk ka lumturi me te madhe se sapo te hapesh deren te vijne drejt teje me lule ne dore....

  Te ka marr malli per punen tende...po ta shuaj une pak mallin....kjo eshte nje cop lumturie qe e rezervova per ty shoqe...pak kujtime nga shkolla...e di qe te mungon shume....
  oh pooooooooooooooooo....me ngjalle shume kujtime te bukura,me mungojne shume djemte e mi.e kuptoj cdo te thote ai gjest...eshte nje copez lumturie.flm qe ma percolle dhe mua.

 19. #19
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te lutem shume tani...a doje pak lumturi hahahahaha nuk e kurseva per te ta dhuruar....

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Sic e kam then edhe me siper.....celsi i lumturise eshte te kenaqesh me ate qe ke.....ti kujtosh vazhdimisht...e te jesh thellesisht mirnjohes qe i ke.
  Perbri krevatit tim , (qe kam tavolinen e komp ) kam ngjitur nje flete.....ku kam shkruajtur gjerat qe kam , dhe vleresoj me shum ne jeten time. I lexoj pothuajse cdo mengjes........dhe ndjehem shum ...shum....shum e lumtur.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 11:15 AM
 2. Beqare... por e lumtur
  Nga dDiana nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 05:35 PM
 3. Cifti me i lumtur..
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 07:25 PM
 4. Pėr martesė tė lumtur
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 12:02 PM
 5. Pėr martesė tė lumtur
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 03:55 PM

Etiketat pėr kėtė Temė