Receta Gatimi

Vende Mahnitese qe duhet ti vizitoni patjeter!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Vende Mahnitese qe duhet ti vizitoni patjeter!

  Nese jeni duke planifikuar ndonje udhetim per festat e fundvitit mos e lini pas dore dhe nje nga keto vendet meposhte!

  Benteng Chittorgarh, India


  Capilano Suspension Bridge, Vancouver, British Columbia


  Four Seasons Hotel – Bora Bora


  Ice Canyon – Greenland


  Lucca, Tuscany, Italy


  Marble Caves, Chile Chico, Chile


  Mount Roraima – Venezuela


  Multnomah Falls, Oregon


  Cilit do te zgjidhnit?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Menduat se mbaruan?

  Norway Alesund Birdseye of City


  Petra – Jordan


  Plitvice Lakes – Croatia


  Preachers Rock, Preikestolen, Norway


  Riomaggiore, Italy


  Seljalandsfoss Waterfall on the South Coast of Iceland


  Skaftafeli – Iceland


  The Gardens at Marqueyssac


  Wineglass Bay, Freycinet National Park, Tasmania, Australia


  Ateher e zgjodhet ku do te shkonit?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 Muzetė qe duhet te vizitoni kur jeni ne Londer
  Nga ReniX nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-08-2012, 05:52 PM
 2. Foto mahnitese nga natyra!
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 20-02-2011, 12:40 PM
 3. 50 vende te cilat duhet ti vizitoni!
  Nga EMAUS nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-07-2009, 07:17 PM
 4. Foto vizatimore mahnitese!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2008, 04:46 PM
 5. Keshillat per jeten. Duhet ti lexoni patjeter
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2007, 05:17 AM

Etiketat pėr kėtė Temė