Ndodh edhe kėshtu nė futboll


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ndodh edhe kėshtu nė futboll

  Receta Gatimi

  Futbolli ėshtė njė sport ku emocionet e mėdha shpesh tė bėjnė tė dalėsh nga vetja. Njė revistė angleze rikujtoi disa prej momenteve “ikonike” kur emocionet kanė patur ngjyrė rozė, nė fushė dhe jashtė saj.

  Momentet e ėmbėlsisė midis Ibrahimovic dhe Pique, puthja e famshme Scholes-Neville, gėzimi i Buffon pas fitimit tė titullit me Juventusin apo vendosja e Gutit nė faqet e para pėr njė moment intim mbeten disa prej rasteve mė flagrante tė “futbollit rozė” 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  PO te lezetshem kta te parafundit

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  keto jan te gjitha modifikime qe nga e pare te e fundit....

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha sa te lezetshme
  sma do mendja te jen modifikime....ndodh qe ngaterrohesh , dhe nga emocionet e puth tj ne buz

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  nja dy duken modifikime! por me gjithe ato kamera qe jan ne stadium, se besoj se behen "te tilla gjera"!

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e sikur te ishin modifikim por ece beso ku kemi parasysh sa camera percjell nje ndeshje futbolli..

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ja fusin kot

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  ahhahahahahaahh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 10:44 PM
 2. Ndodh qe...?
  Nga erinda nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 04-03-2012, 09:15 PM
 3. Pse ndodh kjo? Defragmantimi harddiskut
  Nga olindo nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 07:09 PM