Receta Gatimi

Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vinit?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 99
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vinit?

  Nėse jeta juaj do tė ishte libėr, ēfarė titulli do t'i vinit?

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  SHPRESOJ......

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  lirenti.com dhe anetaret e tij


 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Aventurat e Tom Sojerit


 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"17871
  Aventurat e Tom Sojerit

  JO ,me mire do ishte AVENTURAT E DAKU 323 dhe grate e tij

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi  Sa gra kam une re? Une nje e di se kam, dhe nuk e nderroj me asnje ne bote!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  19

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  cdo fillim eshte i veshtire

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Pas veshtiresise vjen lumturia ....

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Vetem nje vajze..........

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Jeta, dashuria, paret kan lezet.......

  Shaka kjo!


  "Ne kerkim te Lumturise"

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Daku dhe dashuria e tij e vetme!

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Exploit
  Anėtarėsimi
  Nov 2007
  Postime
  15
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Me Myself & I

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Yourself & I???

  Bukur lagshtine, bukur!

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e Exploit
  Anėtarėsimi
  Nov 2007
  Postime
  15
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Shilbsine Ste Pelqen Titulli E??

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Shume i kendshem lale!

  Po i imi te pelqen? Daku & nruja vet! Se kam nje nru un knej verdall!


 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e Exploit
  Anėtarėsimi
  Nov 2007
  Postime
  15
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  /me Feel Per Titullin E Librit Dakut


  Daku Po Mu Do Me Gjesh Na I Nru Re?? Apo Do Me Lesh Beqir...... Upssssssss Beqar


  Daku Pse Sja Ve Titullin Librit: Daku Ene Nrat E Veta

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi  Ku e di ti me se sa nra kom un re?

  Ty ta gjej shoku nje nru per qef tat, vetem boj porosin ti se pronto me ke! Pastaj ti je edhe antar i ri kshuqe duhet me te mor pak me te mira!


 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e Exploit
  Anėtarėsimi
  Nov 2007
  Postime
  15
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Daku Se Di Un Se Sa Nra Ke Po Duke Te Njoft Ty Di Sa Nra Te Dune Ty lol lol lol

  Daku Duke Me Pas Parasysh Mua Imagjino Nrun Se Si E Du

 19. #19
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  Po lale, e kam bo nermen se me ca formash ta gjej! Ka ngel vetem me ja von synin ndonjeres! Faktikisht njones ja kam von synin per ty Vllai!

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20

  Re: Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vi

  ēa e bete ju ket teme e SOS dua gru ????

  libri im i dyte *" Familja M "

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 11:51 PM
 2. Nese jeta do te degjonte c'far do ti thoje?
  Nga URTESIA nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 19-03-2015, 11:26 AM
 3. Nese ky/kjo lart do ishte i/e dashuri/a juaj...
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1058
  Postimi i Fundit: 18-07-2012, 02:41 PM
 4. Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vinit?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 07:50 PM
 5. Largojeni ankthin nga jeta juaj!!!
  Nga EMAUS nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-01-2007, 11:40 AM