Rusi, niset pėr djalė por del vajzė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Rusi, niset pėr djalė por del vajzė

  Receta Gatimi

  Mjekėt kishin njoftuar prindėrit se fėmija i tyre i ardhshėm do tė ishte mashkull, por nė fakt, pasi lindi ata panė se femija ishte vajzė, por me njė prodhim tė shtuar tė hormoneve mashkullore.


  Nė kėtė rast kemi tė bėjmė me njė rast tė rrallė tė pseudo-ermafroditizmit femėror. Rasti nė fjalė i ėshtė nėnshtruar operacionit dhe fėmija kur tė rritet do tė jetė 100% femėr, por pėr kėtė ajo duhet qė gjatė gjithė jetės sė saj tė marrė njė pilulė tė posaēme qė rregullon prodhimet hormonale pėrkatėse, dhe pėrveē kėsaj periodikisht ajo do tė duhet tė jetė nėn vėzhgimin e mjekėve endokrinologė gjatė gjithė jetės sė saj.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Bobo sa gjynaf :S mutacion!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ali Pasha i Gucisė niset pėr nė Barcelonė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-11-2012, 12:01 PM
 2. Erupsioni i Diellit niset drejt Tokės (video)
  Nga gjendar nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 12:22 PM
 3. Motorola Droid X niset pėr nė Kinė!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2011, 02:16 PM
 4. Panairi i milionerėve nė Rusi
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2010, 10:50 AM