Blatter: Teknologji nė futboll


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  Blatter: Teknologji nė futboll

  Receta Gatimi


  Sepp Blatter dorėzohet dhe pranon mė nė fund pėrdorimin e teknologjisė nė futboll.

  Presidenti i FIFA-s e ka deklaruar kėtė nė njė intervistė pėr tė pėrditshmen katalanase ‘El Mundo Deportivo’ duke theksuar se nė Botėrorin e vitit 2014 do tė pėrdoren mjetet e duhura qė do tė vendosen nė vijėn e portės.

  ‘Nė Brazil do tė pėrdorim teknologjinė nė fushė pėr tė evituar golat fantazmė-tha nė intervistėn e tij Blatter-Kemi 2 sisteme tė mira tė cilat korrespondojnė tė gjitha kėrkesave tona dhe asnjė prej kėtyre sistemeve nuk ėshtė i komplikuar”.

  Kėrkesat pėr pėrdorimin e teknologjisė nė futboll u rritėn shumė sidomos pas pėrfundimit tė botėrorit tė Afrikės sė Jugut. Rasti mė flagrant i shėnuar ishte goli i Frenk Lampard nė ndeshjen e 1/8 tė finaleve tė kėtij aktiviteti ndaj Gjermanisė e fituar nga kjo e fundit me rezultatin 4-1.

  Burimi: TCH

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Albitrat bejn ndonjeher gabime trashanike dhe her te tjera jan shume preēiz!

  Ai goli i Anglis ne boteror nuk falet!!!

  Me aq lek sa ka futbolli, duhet te ishte ēdo cep me kamera e sensor!


  ēfare ka te keqe pershembull kur topi kalon vijen e portes e futet ne rrjet te ndizet drit jeshile??? 2 sensor duhen

  hmm, sdo ishte ide e keqe ta rregjistroja si brevetin tim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prezantimi i BOOK - Teknologji teper e avancuar!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-09-2010, 09:42 PM
 2. Viti 2009 ne Teknologji
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2010, 03:33 PM
 3. Google po punon nė teknologji pėrkthyese me zė pėr celularė
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2010, 04:18 PM
 4. Teknologji : Nis qarkullimin treni mė i shpejtė nė botė.
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-10-2007, 08:37 PM
 5. Teknologji : Business.com shitet pėr 345 milionė dollarė!
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-10-2007, 08:29 PM