Kandidati presidencial meksikan nuk di asnjė titull libri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Post Kandidati presidencial meksikan nuk di asnjė titull libri

  Receta Gatimi  Mexico City, 7 dhjetor– Njėri nga kandidatėt udhėheqės nė zgjedhjet e ardhshme presidenciale nė Meksikė shkaktoi njė stuhi nga pakėnaqėsia e opinionit kur zbuloi se nuk ėshtė nė gjendje tė thotė tituj tė tre librave, tė cilat kanė ndikuar te ai.Gjatė kohės sė vizitė sė panairit tė librit ėshtė pyetur nga gazetarėt se cilat janė tre librat mė tė preferuar, ndėrsa Enrike Penja Nieto arriti ta thotė vetėm Biblėn, duke pranuar se ka lexuar vetėm disa pjesė tė saj.
  Pastaj, pas disa minutash pėrkujtimi tentoi tė pėrmend edhe ndonjė libėr, duke u munduar rreth emrave tė shkrimtarėve, qė nė fund tha se nuk mund tė kujtohet nė asnjė titull.
  Anketat, Nietos i japin shumė pėrparėsi nė krahasim me kandidatėt tjerė tė zgjedhjeve presidenciale, tė cilat duhet tė mbahen nė muajin korrik tė vitit tė ardhshėm. Kritikuesit, megjithatė, e prezantojnė, se politikan sipėrfaqėsor, pėrparėsi a e tij e vetme e sė cilit ėshtė pamja e tij fizike.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ua ua uaa , turp i zotit
  po kush i ka ven ne ate post or aman

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ua ua uaa , turp i zotit
  po kush i ka ven ne ate post or aman
  mbase skane tjeter ...

  haha, ca ka me bo, ska pas kohe me lexu

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Do ket qen konfuz ne zgjedhje!

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Do ket qen konfuz ne zgjedhje!
  ahahahhahahaha

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  gjysmen e trurit e ka per ate poste , gjysmen tjeter asfalt

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Libri qe po lexoni
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 345
  Postimi i Fundit: 19-04-2016, 05:24 PM
 2. Nano kandidati me serioz per President i Shqiperise
  Nga olsii nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 24-04-2012, 05:15 PM
 3. Pirateria financon njė kartel meksikan tė drogės
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 10:18 PM
 4. Ndihme per nje Titull Libri
  Nga ada feline nė forum Shkrimtarė Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-07-2009, 07:20 PM
 5. Takot e Ketit (Ushqim meksikan)
  Nga EMAUS nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2007, 10:55 PM

Etiketat pėr kėtė Temė