Receta Gatimi

Koleksion me pallto dimri jo vetem per te qene ngrohte!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Thumbs up Koleksion me pallto dimri jo vetem per te qene ngrohte!

  Gjate stines te dimrit, shume femra perqendrohen tek ngjyra e mbyllur! Ja disa modele veshjesh dimri qe jo vetem mund te mbajne ngrohte por dhe te dukesh bukur!


 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  E Treta nga fundi yll fare! Me pelqen me shume nga te gjitha!

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Shume fantastike veshja e fundit..kapelet e preferuara per mua,i adhuroj,dhe ajo pallto e kuqe..shume bukur...

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  te bukura por jan ne mode edhe ato me jak te fryre ne mos gaboj

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  te bukura por jan ne mode edhe ato me jak te fryre ne mos gaboj
  Ne mode mund te kete shume gjera,por njeriu provon dhe vishet ne menyren qe i pershtatet me shume atij,po ne mode jane jakat e fryra,por jakat pellush jane me shume,po te shohesh 7 ne 10 vajza jane te veshura me xhupa,xhaketa,apo pallto me jake pellush,mua me pelqejne shume ne fakte

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  ne kete te ftohte, jo pallto por ndonje nxemje duhet marre me vete !

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ne kete te ftohte, jo pallto por ndonje nxemje duhet marre me vete !
  hahahahahah por ka nje problem,se femrat sot nuk para kane ftohte,e ndjekin moden dhe ne -21 grad,

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahahah por ka nje problem,se femrat sot nuk para kane ftohte,e ndjekin moden dhe ne -21 grad,
  ahah, ne kete te ftohte nuk me intereson moda fare, dua vetem te sigurohem qe te mos dridhem si thupra ne uj pastaj

  femrat ndjekin moden, dhe kur dalin ne rruge me mode fillojne te dridhen por edhe kete mundohen mos ta shprehin

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ahah, ne kete te ftohte nuk me intereson moda fare, dua vetem te sigurohem qe te mos dridhem si thupra ne uj pastaj

  femrat ndjekin moden, dhe kur dalin ne rruge me mode fillojne te dridhen por edhe kete mundohen mos ta shprehin
  hahahahahaha femra hesapi,edhe une vishem trash,pa shall dhe kapuc nuk dal nga shtepia,pastaj dhe nese harroj une,del mami me shall ne dore me ndjek nga shkallet,Era te keqen mami prit se eshte ftohte,dua apo s'dua do ta vesh c'te beje.hahahah

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahahaha femra hesapi,edhe une vishem trash,pa shall dhe kapuc nuk dal nga shtepia,pastaj dhe nese harroj une,del mami me shall ne dore me ndjek nga shkallet,Era te keqen mami prit se eshte ftohte,dua apo s'dua do ta vesh c'te beje.hahahah
  hahahaha ashtu edhe mami im

  ne fakt kto kohet e fundit me thot "po vishesh shum trashe" se nuk dal pa nja 2 - 3 xhupa, shall, kapuc etj ...

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ok gjithsesi mua palltot me jake te fryre me pelqejn me shume

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  yll fare kto ktu !

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  ah ti kisha te gjitha keto..............

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  ah ti kisha te gjitha keto..............
  vdesim ne femrat per rroba
  nuk kenaqemi kurrrr , sa do plot te jet dollapi

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Per ne nuk paska ndonje gje ktu

 16. #16
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  po shiko se mund te bej ndonje nga keto o majdi..se tani spo pyesin meshkujt....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pse dimri u egėrsua kėtė vit nė Evropė
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 10:07 PM
 2. Shkarko Patterns me motive Dimri
  Nga iWeb nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-12-2011, 11:55 PM
 3. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-06-2011, 10:34 PM
 4. VIDEO - Trasformim foto ne atmosfer dimri
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-10-2008, 12:46 PM

Etiketat pėr kėtė Temė