Receta Gatimi

Dhuratat mė tė shtrenjta nė botė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Smile Dhuratat mė tė shtrenjta nė botė


  Kėto janė objektet mė tė shtrenjta tė botės dhe kanė ēmime rekord. Nėso do tė kishit para, do t’i blinit pėr t’ja dhuruar dikujt me rastin e festave tė fundvitit?

  1001 Nights Diamond Purse - Kuleta mė e shtrenjtė nė botė ėshtė 1001 Nights Diamond Purse. Ėshtė krijuar kėtė vit nga argjendaria Mouawd dhe ėshtė shitur pėr 3.8 milionė dollarė.

  Reēipeta me diamantė - Krijimi mė i fundit i Victoria’s Secret kushton 2.5 milionė dollarė.

  Wii Supreme - Ky kompjuter ku mund tė luhen videolojėra kushton 350 mijė euro. Arsyeja e kėtij ēmimi stratosferik janė 2.5 kilogramėt e floririt me tė cilėt ėshtė i mbuluar dhe pulsantėt janė tė zbukuruar me diamantė. Ekzistojnė vetėm 3 ekzemplarė tė Wii Supreme.

  Ėmbėlsira e Marc Guibert - Me rastin e Javės Kombėtare tė Cokollatės, nė Kumbria tė Anglisė, shefi Marc Guibert ka bėrė njė ėmbėlsirė me vlerė 25 mijė euro.

  Borsetta-style_153552.jpg

  Fantasy-Treasure-Bra_153555.jpg

  Wii-Supreme-124350_153605.jpg

  Dolce_153545.jpg

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Keto jane per te fiksuaret (me lek )

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  asnje nuk me pelqen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 ushqimet mė tė shtrenjta nė botė
  Nga Erinaa nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 09:22 PM
 2. Ide pėr dhuratat e fundvitit
  Nga vaaldr1n nė forum Familja dhe tė Rinjtė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 03:31 PM
 3. 15 Qytetet me te shtrenjta ne bote
  Nga olsii nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 12:34 AM
 4. 10 modelet e veturave mė tė shtrenjta
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 11:24 PM
 5. 10 orėt e dorės mė tė shtrenjta nė botė!
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 07:33 PM