Bukuritė e botės ku jetojmė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Bukuritė e botės ku jetojmė

  Receta Gatimi
 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  SHum e bukur .

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Fantastike !

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  si parajs do thoja

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tgjitha te bukura

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  shume te bukura

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto nga qyteti ku jetojme!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 04-05-2013, 02:12 PM
 2. E duam atdheun, por jo tė jetojmė nė tė. Pse?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-02-2013, 09:53 PM
 3. Peshku, ushqimi qė na bėn tė jetojmė 100 vjeē
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-08-2012, 11:45 PM
 4. Origjina e botes
  Nga arditu nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 11:25 AM
 5. si te jetojme deri ne 100 vjet
  Nga kuklla nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 04:09 PM