Pseee?? Foto e avatarit ne forum?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  K.O Pseee?? Foto e avatarit ne forum?

  Receta Gatimi

  qka u bo be pe ndrroj foton e profilit spo ma qet kur po postoj qe as tasht se kom pfff

  kallxom dikush qysh me bo mu dok please se nerva :A

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  qetsohu ... take it easy

  lexoje ne profil ta kam shkrujatur si ta nderrosh foton (AVATAR)

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  shko tek paneli i antarit...ne te majt ke nje menu
  aty do shkosh jo tek NDERRO FOTON E PROFILIT ...por MASKEN

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  okej e lexova thanks

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 04:37 PM
 2. Si te vendosim nje foto ne forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 06:09 PM
 3. +1 ne forum
  Nga genocid nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-05-2009, 06:28 AM
 4. Si tė postojmė njė foto nė forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 07:04 PM
 5. Nje me shume ne forum.
  Nga chgrp9557 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 11:01 PM