10 fotot me te bukura nga sportet per 2011


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  10 fotot me te bukura nga sportet per 2011

  Receta Gatimi

  1- angli 6 Qershor 2011
  best_photo1.jpg

  2- 10 Gusht Skoci-Danimark (miqesore)
  best_photo2.jpg

  3- 20 Shkurt Taivan
  best_photo3.jpg

  4- 10 Mars Gjeorgji
  best_photo4.jpg

  5- 5 Janar Rally Dakar
  best_photo5.jpg

  6- 2 Nendor Benfika - Mancester
  best_photo6.jpg

  7- 3 Shtator Daegu Koreja e Jugut
  best_photo7.jpg

  8- 2 maj Sidnej Australi
  best_photo8.jpg

  10 Prill Berlin Kampionati Boteror i Gjimnastikes
  best_photo9.jpg

  9- 14 Tetor Melburn Australi Grand Prix
  best_photo10.jpg

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  10- 3 Janar Austri
  best_photo12.jpg

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fotot me te bukura ne bote HD
  Nga abdullah92 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 11-07-2012, 07:36 PM
 2. 15 fotot me te bukura te vitit 2009 nga National Geographic
  Nga smocking2 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 12:00 PM
 3. Fotot me te bukura nga Seria A
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2010, 09:25 PM
 4. 10 fotot me te bukura nga Hapesira!
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 03:18 PM
 5. Sportet Ekstreme - Makina
  Nga ReniX nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-03-2008, 12:51 AM