Tatuazhet me te shpifur te 2011-tes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto Tatuazhet me te shpifur te 2011-tes

  Receta Gatimi

  Besoj se keto tatuazhe nuk kane nevoj per pershkrim! 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ja dhe dy foto bonus


 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  keto 3 te fundit e kan qar fare ...

  keta njerez them qe nuk e shofin veten e tyre fare ...

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  boooo ta shpifin keto te gjitha

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Cili ju pelqeu me shume si me i shpifuri

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mustaqet , kurrizi me m*** dhe prapanica shenjester, looooooool

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pa lidhje , shum kot

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Besoj se keto tatuazhe nuk kane nevoj per pershkrim!

  Si me i shpifuri ky

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  duken dhe te gezuar qe kan ber ato tatuazhe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tatuazhet e Pavarėsisė (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 04:09 AM
 2. Kallėzoi gruan se ishte e… shpifur dhe fitoi gjyqin!!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 09:42 PM
 3. Tatuazhet, moda qe cmend edhe pleqte
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-09-2009, 03:03 AM
 4. Tatuazhet e Megan Fox
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-06-2009, 08:42 PM
 5. Cilat janė tatuazhet e femrave tė Hollivudit...
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-11-2007, 07:31 PM

Etiketat pėr kėtė Temė