Foto - Si ishin dhe si jane! Kthim ne kohe!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto - Si ishin dhe si jane! Kthim ne kohe!

  Receta Gatimi

  I njejti personazh, i njejti vend, por ne nje hark kohor i ndryshem. Ja si duken personazhet e ketij albumi:
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Disa personazhe te tjere:

  Cili ju duk me interesant?

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shum album i bukur...pyes veten si mund ti kene realizuar sepse personazhet ngjajne me te vertete shume me ato pasardhese???!!!...apo jane te verteta??

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Smok, eshte i njejti personazh ne vite dhe ska modifikime!

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shume pune e bukur me kte qe kane bere, edhe pse disa foto me bejne te dyshoj pak, po gjithsesi, duken qe jane mjaft te besueshme...

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum bukur i kane bere !

  Me pelqen edhe mua shum kjo menyre per ta kujtuar kohen e dikurshme ...

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  shume e bukur kjo ide

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe mua me pelqyen shume! Do marr disa foto te vjetra dhe do i pershtatem

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum ide e bukur kjo

 10. #10
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Shume mbreslenese!

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  shume e bukur.

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po ku ti gjesh ato rroba pa

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ēfare ideje gjeniale!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A ka kthim nė dashuri?
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 08:28 PM
 2. Kthim ne kohe (foto nga femijeria)
  Nga labja nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 169
  Postimi i Fundit: 18-07-2013, 07:16 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-01-2013, 04:57 PM
 4. Foto Argetuese ku ne qender jane Kompjuterat
  Nga Al Capone nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 07:57 PM
 5. Cilat do ishin arsyet qe do te tradhetonit?
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 01-10-2009, 11:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė