Reklam ne mesazhet private!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Reklam ne mesazhet private!

  Receta Gatimi

  Kohet e fundit ketu ne forum me kane ardh shume mesazhe private qe bejn reklam faqeve te ndryshme!

  Mund te beni diēka, pasi

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  provo nje here keshtu:
  shko tek "paneli anetarit".
  ne krah te majte eshte "paneli i kontrollit"-kliko tek "ndryshoni mundesite".
  me pas tek faqja qe do hapet, tek "Mesazhe Private", shkruan ne njerin opsion "Receive Private Messaging", ne krah te djathte te ketij shkrimi, kliko tek mundesia "Only from Contacts and Moderators"
  pastaj kliko "ruaj ndryshimet" ne fund te faqes dhe duhet te jesh ne rregull.
  mua personalisht ne kte menyre nuk me kane shqetesuar ndonjeher mesazhe me reklama.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Faleminderit per raportimin!

  Anetari ka marr ca dit raport (perjashtim)!

  mos hezito te na kontaktosh perseri!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rregullorja mbi Mesazhet SMS Falas
  Nga ReniX nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:22 PM
 2. Mbi mesazhet falas
  Nga toni83 nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-03-2013, 06:10 PM
 3. Nje reklam pak provokuese - Seductive Motion
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-06-2012, 12:30 PM
 4. Nje Reklam per BMW 318i
  Nga B|1n1 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 05:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė