TURPI I WIKIPEDIAS NE GJUHEN SHQIPE


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  TURPI I WIKIPEDIAS NE GJUHEN SHQIPE

  Receta Gatimi

  NUK E DI NE JU KA QELLUAR NDONJEHERE TE HAPNI WIKIPEDIAN NE GJYHEN SHQIPE, SOT KERKOJA DISA EMRA ATDHETARESH SHQIPTARE, DHE CUDIA ME E MADHE ISHTE QE NUK GJETA ASNJE NGA ATHETARET TANE.GJETA VETEM DISA EMRA QE PER KUROIZITET KERKOVA NE TEMAT E TJERA, PSH ARTISTA SHQIPTARE. ME MIRE PO JU BEJ LISTEN QE GJETA:
  Artikuj nė kategorinė "Atdhetarė shqiptarė"
  Ndodhen 7 artikuj nė kėtė kategori.

  A
  Ali Asllani
  F
  Foqion Postoli
  M
  Mulla Idriz Gjilani
  R
  Ramadan Xhema
  Risto Siliqi
  S
  Sevasti Dako (Qiriazi)
  T
  Tahir DizdariArtikuj nė kategorinė "Artistė shqiptarė"
  Ndodhen 14 artikuj nė kėtė kategori.

  A
  Agim Zajmi
  Akil Koci
  Albana Temali
  Arber Spaho
  G
  G-Bani
  L
  Laver Bariu
  M
  Maliq Lila
  Mehmet Haxhosaj
  Mentor Xhemali
  M vazh.
  Migena Kraja
  N
  Nadir Mura
  Nexhmije Pagarusha
  S
  Silvana Braēe
  T
  Tonin Harapi

  A
  Abaz Shehu
  Adem Jashari
  Afrim Zhitia
  Agron Rrahmani
  Ajvaz Voka
  Ali Ajeti
  Ali Kelmendi
  Ali Voka
  Arianit Komneni
  Arif Hasko Memaj
  Asim Vokshi
  Avni Rrustemi
  Azem Galica
  B
  Bajo Topulli
  Bajram Curri
  B vazh.
  Bedri Ahmeti
  D
  Dah Polloshka
  Dhimitėr Simoni
  G
  Gjon Kastrioti
  H
  Hakif Zejnullahu
  Hasan Prishtina
  I
  Idriz Seferi
  Isa Boletini
  Ismail Qemali
  Ismet Elezi
  Ismet Jashari
  J
  Jahja Fusha
  M
  Mati Logoreci
  Mic Sokoli
  Misto Mame
  Mulla Jaha
  M vazh.
  Musa Fratari
  R
  Ragip Jashari
  Resul Arifi
  Rexhep Voka
  S
  Sak Faslia
  Sali Rama
  Shaban Polluzha
  Shote Galica
  Shpend Dragobia
  V
  Vojo Kushi
  X
  Xhemil Abdurrahmani
  Y
  Ymer Haxhi Prizreni
  Z
  Zenel Gjoleka
  Zylyftar Poda
  Ē
  Ēerēiz Topulli
  Artikuj nė kategorinė "Dėshmorė"
  Ndodhen 16 artikuj nė kėtė kategori.

  A
  Afrim Zhitia
  Ali Ajeti
  B
  Bardhyl Ēaushi
  Bedri Ahmeti
  Besim Latifi
  H
  Hajdin Berisha
  Hamdi Gashi
  Hasan Mehmeti
  I
  Ismet Jashari
  J
  Jakup Nushi
  Jusuf Gėrvalla
  L
  Luigj Gurakuqi
  M
  Mehmet Visoka
  S
  Skender Monolli
  X
  Xhemil Abdurrahmani
  Z
  Zahir PajazitiH

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: [b]TURPI I WIKIPEDIAS NE GJUEN SHQIPE[/b]

  JU DO TE THONI KU ESHTE TURPI. TURPI QENDRON SE SHUME NGA HERONJTE TANE NUK JANE , SHUME NGA ATDHETARET TANE NUK JANE, ARTISTET TANE MUNGOJNE E SHUME E SHUME EMRA TE TJERE, TEK PIKTORET PSH MUNGON VANGJUSH MIHO, A MUND TE LIHET VANGJUSH MIHO JASHTE

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [b]TURPI I WIKIPEDIAS NE GJUEN SHQIPE[/b]

  Fakti qendron se nuk ka shume informacion per keta aktor apo elita shqiptare, dhe ai pak qe eshte ka te drejta autori dhe nuk mund te shkruhet te wikipedia.

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: TURPI I WIKIPEDIAS NE GJUHEN SHQIPE

  Une mendoj se wikipedia eshte nje faqe jo shume e besueshme per sa i perket historise dhe shume tematikave te tjera, persa kohe shkrimet aty jane te modifikueshme nga shume persona!
  Pershembull, provoni te kerkoni informacion per Kosoven dhe po te mos jeni te kujdesshem do mendoni se Kosove eshte pjese e Serbise! Dhe kjo ndodh per shume gjera te tjera!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Programe nė Gjuhėn Shqipe
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 19-02-2017, 06:54 PM
 2. Intonacioni ne gjuhen shqipe
  Nga Deluxe nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-05-2011, 02:46 PM
 3. Poezi per Gjuhen Shqipe
  Nga kallmeti nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 01:35 PM
 4. Perkthimi i Kur'an-it ne gjuhen Shqipe
  Nga Kliton nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 10:55 AM
 5. Informacione mbi Gjuhen Shqipe
  Nga Kampioni99 nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2008, 04:57 PM