Shpiket shtrati “Facebook”


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Shpiket shtrati “Facebook”

  Receta Gatimi


  Pėr shumė persona Facebook-u ėshtė mendimi i fundit para se tė flenė dhe i pari sapo zgjohen. Por, dizenjuesi kroat Tomislav Zvonaric ka shkuar edhe mė tej duke projektuar prototipin e njė “shtrati Facebook” duke lejuar qė pėrdoruesit tė mos shkėputen edhe kur janė nė gjumė.

  Pėr momentin ėshtė vetėm njė projekt, por ka tėrhequr shumė pėrdorues tė internetit dhe fotot e kėtij shtrati tė veēantė po qarkullojnė nė rrjet.

  Shtrati ka formėn e njė shkronje F tė shtrirė dhe sigurisht me ngjyrė blu. Nė pjesėn e sipėrme tė F-sė, qė ėshtė edhe koka e shtratit, ka edhe njė vend pėr kompjuterin pėr tė gjithė ata qė duan tė ndėrrojnė statusin edhe kur janė shtrirė pėr tė fjetur.

  Nuk dihet ende nėse Zvonaric ka marrė lejen apo ka ndėrmend tė kėrkojė leje nga rrjeti shoqėror pėr tė prodhuar “Facebook Bed”.


  Burimi: Top Channel

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po youtube

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po youtube
  Do te mendojm edhe per ket Majdi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shpiket kura per sherbimin e Homoseksualitetit
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-02-2012, 05:18 PM
 2. Shpiket cipi qė flet me trurin
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 10:46 PM
 3. Shpiket taksi qė nuk ka nevojė pėr shofer
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 12:42 PM
 4. Shpiket celulari qė mat nivelin e stresit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 10:37 AM