Sa e keni rrogėn?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Pyetje Sa e keni rrogėn?

  Receta Gatimi

  Nje pyetje te gjitheve,sa e keni rrogen, cfar pune beni, sa ore punoni, a jeni te kenaqur?

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  I pari po pergjigjem vet, punoj 8-10 orė nė dit dhe ne fund kam dal defiēit, i kenaqur me punen, ha ha shaka; por thon se shakaja eshte gjysma e se vertetes.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nuk punoj, dhe rroga nuk i tregohet askujt se sa e ke !

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Personalisht rrogen nuk preferoj ta tregoj,por momentalisht jame pa pune .

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Momentalisht pa pune :S

  kur punoja rrogen e kam patur 1300 euro 6 orarsh!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iWeb Lexo postimin
  Momentalisht pa pune :S

  kur punoja rrogen e kam patur 1300 euro 6 orarsh!
  m`fal qe po te pyes; jeton jasht Shqiperise ti ?

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Po, jashte Shqiperise!

 8. #8
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  rroga nuk tregohet por gjithesesi nuk kam pun fikse! ka raste qe fitoj dhe 0 ne muaj

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  gjith diten pune me kompiuterat.. me eshte mbushur koka vetem me passworde.. se kam bere ndonje here llogari sa me del rroga.. se eshte puna ime.

 10. #10
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Punoj 8 ore ne dite dhe jam i knaqur me punen qe bej

 11. #11
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Ē'te keqe ka ta tregosh rrogen,kush ka thene se rroga nuk tregohet, apo keni frike se ju kerkon njeri lek borxh.

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ore lejeni ate sa e keni rrogen,por beni ndonje pytje si i behet per pune,se ngelem pa pune me duket

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Ore lejeni ate sa e keni rrogen,por beni ndonje pytje si i behet per pune,se ngelem pa pune me duket
  Ēfare pune keni deshire te beni ju dhe sa e doni rrogen? Me vjen keq qe paske ngel pa pune.

 14. #14
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  personalisht, kjo eshte nje nga pyetjet qe urrej me shume kur me bejne. jo per faktin se me vjen turp apo kam frike se mos me kerkojne borxh, po sepse ne shqiperi zakonisht fillojne te bejne llogarite e shtepise tende kur i tregon rrogen, dhe kur arrijne ne kte pike pastaj, nuk flitet me me to.

  gjithsesi, per momentin jam pa pune, po kur punoja me paguanin 50 euro diten, rreth 8-9 ore ne dite.

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pyetje qe sdo pergjigje ne kete periudh krize! Rroga ime eshte "i papun,00 Euro" 16. #16
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ēfare pune keni deshire te beni ju dhe sa e doni rrogen? Me vjen keq qe paske ngel pa pune.
  Ke ndermend te me gjesh ndonje pune ,tani kur fillon pune diskutohet dhe rroga ,shumica moshatarve te mij(duke perfshire dhe veten) jane pa pune,pavarsisht shkolles apo universitetit,dhe te gjithe kane nje pune te dyte

  Gjithsesi,se dolem nga tema fare!

 17. #17
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Peshendetje,

  Pyetja mund te ishte me interesante, ne formen A jeni te kenaqur me Rrogen!

  personalisht, mjaftueshem!

  Respete
  AL

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un punoj Roje dhe e kam rrogen 10.00000 euro dhe nuk jam i kenaqur .

 19. #19
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un punoj Roje dhe e kam rrogen 10.00000 euro dhe nuk jam i kenaqur .
  Edhe une nuk do isha i kenaqur me kaq pak, te pakten 20.00000 euro.

 20. #20
  REFATAL 10% Maska e refatal
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Vendndodhja
  LONDON
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  I Habitur

  pse a mundesh ti maresh per 6 ore 1300 euro cfare pune ke bere apo vete i punsuar

  - - - Updated - - -

  pse a mundesh ti maresh per 6 ore 1300 euro cfare pune ke bere apo vete i punsuar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Keni frike nga...?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 107
  Postimi i Fundit: 18-11-2014, 10:48 PM
 2. Keni komplekse?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-04-2013, 10:14 PM
 3. Keni vetem 24 ore per te jetuar...
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 07:05 PM
 4. Cfare PC keni?
  Nga clesiano nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 11:22 AM
 5. TEST: Keni vetekontroll?
  Nga EMAUS nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 17-01-2009, 01:32 PM