Receta Gatimi

Mire se ju gjej ne kete forum


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Mire se ju gjej ne kete forum

  Pershendetje dhe mire se ju gjej! Jam nje fan i Alcapone, siē mund ta kuptoni nga emri dhe ne jeten e perditeshme bej inxhinierin. Kam pasion kompjuterat, elektroniken, hob muziken, pelqej femrat e bukura, ushqimin e shijshem dhe kam fiksim motorrat!
  Faqen e gjeta duke kerkuar disa informacione dhe uroj te kalojm mire sebashku!

  Respekte
  AL

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Mire se erdhe Al Capone dhe qendrim te kendshem ne forum

 3. #3
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Faleminderit, mire se te gjej!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Mire se vjen! Kalofsh mire!

 5. #5
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Faleminderit!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Mir se erdhe ne forum

 7. #7
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Mire se vjen mes nesh Al Capone

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  pershendetje al capone
  po shkurt si mund te te flasim ?
  mir se erdhe

 9. #9
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Faleminderit, mire se te gjej!

  Al...

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Qendrim te kendshem ne ket mes Al Capone

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mire se erdhe dhe kalofsh bukur mes nesh...

 12. #12
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Faleminderit mire se te gjej!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mire se ju gjej!
  Nga Irma77 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 01:18 PM
 2. mire se ju gjej
  Nga 3r1k0 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-04-2010, 01:52 PM
 3. Nje ketu per kete forum!
  Nga diarf nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-04-2010, 08:02 AM
 4. Edhe une ne kete forum...
  Nga timihack nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-03-2009, 10:18 AM
 5. Mire se ju gjej!
  Nga maratonomaku nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 08:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė