Receta Gatimi

3.4- Si tė vendos njė Tabel gjatė postimit nė Forum


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Post 3.4- Si tė vendos njė Tabel gjatė postimit nė Forum

  Per te vendosur nje tabel ne forum, per te mos u ngaterruar me kodet, sigurohuni qe jeni duke perdorur Editorin Vizual

  Ate mund ta aktivizoni duke klikuar butonin e pare me shkronjen a/A:
  Hapi i dyte eshte te klikojme mbi ikonen e pare te rrjeshtit trete:
  Pasi te klikoni, butonin e tabeles, do ju shfaqet kjo dritare ku mund te shkruani numrin me sa rrjeshta dhe kolona doni ta krijoni tabelen:
  Pasi ta konfermoni, ky eshte rezultati:  Le te Vendosim ndonje informacion brenda ne tabele:


  Titulli i Pare Titulli i Dyte
  Tekst i ndryshem Perseri tekst
  Informacione
  Ketu eshte nje Citim
  Informacione
  Dhe ketu eshte nje Citim


  Nese nuk e kuptuat, ndiqni kete video te pregatitur si te vendosim nje tabele:


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Faelminderit ...

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Faleminderit ReniX

  Kjo me ka ndihmuar shum sot !

 4. #4
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Cilesia e Videos eshte pak e dobet!

  AL

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Te keni parasysh heren tejter hd videon

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Si te vendosim nje Tabele!

  Eshte publikuar versioni 2 i videos, tani HD dhe me shpjegim

  Shikim te kenshem!

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Faleminderit,nuk e dija kete,do te me ndihmoje shume.

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Faliminderit Reno

 9. #9
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Shume here me mire tani me Videon HD

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Shifeni mir tani Zgjidhni 720p

 11. #11
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  epo kot s'thone "sa ron meson"


  thnx ReniX

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 05:37 PM
 2. CIA vendos edhe Kosovėn nė Factbook
  Nga gjendar nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2011, 10:13 PM
 3. Vendos prindėrit nė shitje
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 06:12 PM
 4. ADN vendos kur duhet ta humbisni virgjerine
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 10:10 PM

Etiketat pėr kėtė Temė