Twitter tani ka nje faqe te re si Design


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Twitter tani ka nje faqe te re si Design

  Receta Gatimi

  Pas Facebook Timeline, ne Twitter, (rivali i facebook), kane ardhur te reja persa i perket interfaces. Twitter kishte komunikuar kohe me pare keto ndryshime por nuk ishin aktive tek te gjithe perdorueset! Tashme nje pjes e mire e tyre, kan aktive pamjen e re:

  Ja nje pamje si duhet faqa e re:


  Nese jeni nje perdorues i Twitter, ju mund te ndiqni faqen done ne http://twitter.com/lirenti ku deri me sot numeron me shume se 150 ndjekes shqiptar.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po mua perse nuk me eshte ber kjo ?

 3. #3
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po mua perse nuk me eshte ber kjo ?
  Zakonisht azhornimi behet gradualisht! Nese ke nje telefon celular (android - apple), provo te futesh nje here prej tij dhe me pas provo versionin web!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nuk e perdor twitter, por po me pelqen si dizajn

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Twitter dėshiron tė dijė arsyen e moskalimit nė New Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 07:22 PM
 2. Tableti i LG-sė me Android, jo tani pėr tani
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 11:44 AM
 3. Web faqe pa pagese - Web faqe falas
  Nga NickAlb nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-06-2010, 03:14 PM
 4. Twitter mė shumė si faqe lajmesh
  Nga MAJDI nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-05-2010, 06:12 PM
 5. Tani pėr tani Volkswagen mban fronin, jo Toyota
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 09:22 PM

Etiketat pėr kėtė Temė