Foto Argetuese ku ne qender jane Kompjuterat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Djallėzore Foto Argetuese ku ne qender jane Kompjuterat

  Receta Gatimi

  Njeriu krijoj kompjuterat, dhe kompjuterat ndryshuan jeten tone! Tashme nuk ka cep ku mund te mos hasemi apo degjojme mbi teknologjine.

  Ja dhe ne argetim! Foto argetuese mbi kompjuterat, programatoret, inxhinieret etj!


 2. #2
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Fotot vazhdojne
 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAhah shum te bukura ....

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha shum te bukura te gjitha

  sidomos kjo e Inception teper e fort (Y)

 5. #5
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Tastier per kompjuter
  Nese nuk e besoni, ja Video:


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 07:11 PM
 2. Foto - Si ishin dhe si jane! Kthim ne kohe!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 01:35 PM
 3. EnjoyPic - Editor online per ti bere fotot argetuese
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 09:13 PM
 4. Videot me Argetuese
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 21-10-2008, 04:04 PM
 5. Video Argetuese AXE :)
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-12-2006, 05:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė