73 tifoz tė vdekur nė kampionatin egjiptian


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Unhappy 73 tifoz tė vdekur nė kampionatin egjiptian

  Receta Gatimi

  Ndeshja ne kampionatin egjiptian ne mes te Al Masri dhe Al Ahli nuk dukej ndeshje futbolli por nje arene lufte te papar ne mes te tifozve te te dyja skuadrave egjiptiane.  Flitet pėr sė paku 73 persona tė vdekur pas njė pėrleshje shumė tė ashpėr ndėrmjet tifozėve tė futbollit nė qytetin e Egjiptit, Port Said, raportuan mediat egjiptiane.
  Vdekjėn kėta persona e gjetėn pas pėrleshjes sė tifozėve tė skuadrave rivale Al Masri dhe Al Ahli
  Nė mesin e tė vdekurve ka edhe oficer tė policisė sepse nga masa e madhe e njerėve dhe policėve mė nuk dihej se kush qėllonte nė policė e kush nė shikues.
  Raportet mė tė zgjėruara nga kjo ngjarje e trishtueshme nė futbollin e kėtij shteti do tė tregohen mė vonė.

  Video:

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 04-02-2012 mė 02:00 AM.

 2. #2
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Ky ishte tamam nje atentat!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe video e 4-t pasi qe nuk e zuri ne postin e pare  ska ku te shkoje me keq ... te bejne keshtu per futboll ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Goditja me koke e Zidanes ne Kampionatin Boteror si skulpture
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 01:54 AM
 2. Nuk kanė vizė, ēifti egjiptian fut foshnjen nė valixhe
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-07-2012, 12:05 AM
 3. Kthimi i oktapodit Paul, tani tifoz me Anglinė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-08-2010, 09:08 PM
 4. New Yorkut, 5 tė vdekur nga zjarri
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 01:26 PM
 5. Aksidentet, 4 te vdekur ne rruge
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-08-2009, 09:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė