Serie A, Roma - Inter shtyhet per te dielen ne ora 15:00


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Serie A, Roma - Inter shtyhet per te dielen ne ora 15:00

  Receta Gatimi


  Ndeshja Roma-Inter, e vlefshme pėr javėn e 22-tė tė Serisė A dhe qė parashikohej tė luhej tė shtunėn nė orėn 15.00, ėshtė shtyrė nga Prefekti i Romės, Giuseppe Pecoraro pėr shkak tė kohės sė keqe dhe do tė luhet tė dielėn nė tė njėjtėn orė.

  Gjithashtu ėshtė vendosur tė shtyhet pėr shkak tė borės edhe ndeshja tjetėr qė parashikohej pėr tė shtunėn, Cesena-Catania. Ende nuk ėshtė vendosur se kur do tė zhvillohet kjo ndeshje.
  Koha e keqe qė ka pėrfshirė Italinė ka bėrė qė shumė takime tė shtyhen pėr shkak tė kushteve tė kėqia jo vetėm tė fushave, por edhe kushteve nė shkallėt e stadiumit. Edhe nė javėn e 21 tė Serisė A u shtynė ndeshjet Parma-Juventus, Bologna-Fiorentina dhe Siena-Catania.
  Ndėrsa ndeshjet e tjera tė javės sė 22-tė, sėrish pėr shkak tė motit tė keq, do tė luhen tė gjitha tė dielėn nė orėn 15.00.

 2. #2
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ēna prishi pune kjo bora! Mire qe na mbylli dhe ne shtepi, por as ndeshjet nuk do shikojm dot!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Te Dielen Date 25 do te ndryshohet Ora
  Nga Al Capone nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-03-2012, 04:06 PM
 2. Serie A: Milan - Juventus - Formacioni
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 08:24 PM
 3. Roma nėnshkruan me Nicolas Lopez
  Nga arjolim nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-01-2012, 08:46 PM
 4. AC Milan Kampion - Serie A
  Nga argent nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 12:34 AM
 5. Pershendetje nga Roma
  Nga mekaniku nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 01:48 AM

Etiketat pėr kėtė Temė