Receta Gatimi

Motrat Kardashian nxjerrin linjen e tyre te jeans


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Motrat Kardashian nxjerrin linjen e tyre te jeans  Kim, Kourtney dhe Khloe Kardashian, kane nxjerre linjen e tyre te pantallonave jeans!
 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  pse jo ... biznes eshte ne cdo ane

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Un kur shikoj kto behem keq

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  me jean , pa jeans une me keto ne krevat
  o zottt, !!!!!!!!!!!!!!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Thaēi e Berisha do tė pėrurojnė linjėn e internetit Kosovė-Shqipėri
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-11-2012, 08:45 PM
 2. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 05:25 PM
 3. Ia nxjerrin nga barku brushėn e dhėmbėve
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 02:32 PM
 4. Jennifer Aniston prezanton linjėn e re tė parfumeve
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 06:15 PM
 5. Cudia, mjeket ia nxjerrin plumbin pas 12 vjetesh
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-04-2009, 06:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė