Receta Gatimi

The restart page - Faqa nga mund te provoni Windows dhe Mac


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Pinguin The restart page - Faqa nga mund te provoni Windows dhe Mac  The restart page eshte nje faqe teper e lezetshme nese doni te provoni te fikni apo rindizni sisteme operative te vjeter Windows apo Apple.
  Vizito: therestart page.com

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahaha e lezetshme qenka

  Flm Al Capone

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  hahah shum e bukur kjo flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Faqa Web me e vogel ne bote!
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-04-2010, 06:53 PM
 2. Si mund te bej Windows 7 Genuine
  Nga fatmiri30 nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-03-2010, 08:03 PM
 3. Shutdown, Logoff dhe Restart PC nga Twitter
  Nga MAJDI nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-02-2010, 02:45 PM
 4. Pesė vjet merr pagė pa punuar
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 11:08 AM
 5. Si mund te perdorim nje teme ne Windows XP?
  Nga kristimcs nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-05-2009, 08:47 PM

Etiketat pėr kėtė Temė