Receta Gatimi

Vizatimi Ikones se Photoshop


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Foto Vizatimi Ikones se Photoshop

  Si te vizatojme Ikonen e Photoshopit ne Photoshop

  Ndiqni te gjitha hapat qe tregohen ne imazhe:

  Rezultati Final:  Hapi i Parė
  Rezultati:


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Faleminderit .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prezantim i zbehtė i biografisė sė ikonės sė Hollivudit
  Nga Erinaa nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-06-2012, 04:55 PM
 2. Photoshop CS6 pėr 64 bit
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-06-2012, 08:26 AM
 3. Pinta - Program Vizatimi dhe Editor Fotosh
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 01:47 PM
 4. Photoshop fun !
  Nga MAJDI nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-04-2010, 07:09 PM
 5. Photoshop ne shqip – Komandat baze te Photoshop-it ne shqip
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-03-2010, 10:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė