Receta Gatimi

Miku im...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Miku im...

  Miku im..si pa trokitur serish u ringjalle ne mendimet e mia..me gjete te pa mbrojtur dhe perfitove per te me zene gjithe trurin tim..buzeqesh me vete...nuk lodhem se theni se sa i bukur duket ky qytet me ty...e di?..kerkoj te eci vetem anes detit sepse ti e di e dashuroj qetesine qe me ofron..por serish nuk mundem se ti je kudo..ne c'do kend te ketij qyteti..ndjej shume ftohte..por se di prej mallit apo prej kohes..miku im..sepse ti gjithmone i till ke qene per mua..miku im..ai per te cilin nga kjo vajze e heshtur lindin fjalet e pa funda...miku im..kam shume mall..kam shume ftohte..kam shume lot..me librin ne dore eci drejt kesaj rruge qe c'do dite me kujton ty..imazhi yt me ka tretur..miku im..sa here me kujtohet kur ti ishe prane sa here qeshja dhe kot..pa lidhje..dhe ti qe me thoje je shume e bukur kur qesh..nuk isha une e bukur miku im..ishte prezenca jote qe me zbukuronte mua..ahh miku im..miku i zemres sime..cfare eshte njeriu ne kete jete..me thoje te dua shume mikja ime..je e shtrenjt per mua..por ne krahet e tua e mbeshteste koken nje tjeter njeri dhe une si mikja jote e shtrenjte..isha aty sa here kishe nevoj per nje keshill apo fjale nga mua..me puthje duart si femije..me thoje faleminderit qe egziston...dhe une e heshtur te shihja ne sy..cfare fatkeqesie qe egzistoj mendoja me vete.ahh.miku im une te kam xhan shume...miku i zemres sime...

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  wowww me pelqeu kjo ... eshte e vertet apo ...??

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Komplimenta per shkrimet e tua ,,,po me pelqejn shum!
  E me vjen keq per ate qe po perjeton.Uroj ta kalosh sa me shpejt.

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga junisa Lexo postimin
  Komplimenta per shkrimet e tua ,,,po me pelqejn shum!
  E me vjen keq per ate qe po perjeton.Uroj ta kalosh sa me shpejt.
  Flm ..Gjithcka kalohet ne kete jete..nuk eshte mision i pa mundur..vetem se do me duhet ca..

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur edhe kjo

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E bukur kjo ..

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  E bukur kjo ..
  flm te prsh

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  te lumt erinda shum shkrim i bukur like

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  te lumt erinda shum shkrim i bukur like
  Flm dhe prej teje..te prsh

 10. #10
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Komplimente shume e bukur!

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PinkPrincess Lexo postimin
  Komplimente shume e bukur!
  Flm te prsh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ej miku im lexues...!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 04:49 PM
 2. Nga forumistat, cili do te ishte miku yt ne jeten reale???
  Nga Insomnia nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 09:14 AM
 3. Miku i zemres sime....
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 10:13 AM
 4. Miku juaj besnik
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-05-2011, 09:47 PM
 5. Sambath Uon dhe miku i tij i vecante
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 04:27 PM