Receta Gatimi

Femijet qe vertet ju i keni te tuaj por vertet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Femijet qe vertet ju i keni te tuaj por vertet

  PER MOEMNTIN NUK POSTOJ POR TE PAKTEM JAN TE VERTET FEMIJET E MIJ ORE

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  a KenI femije jU apO beNi sIkur
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga aliu; 05-02-2012 mė 04:06 PM.

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  se marr vesh ca ke dash te thuash ktu

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  doja te thoja qe keta jane femijet e mi. po ju a keni ?

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Tju rrojn ali
  Jo skemi , por besoj se ndjesia e te qenurit prind duhet te jet e mrekullueshme !

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  flm labe, por mendoj se po flet ne shumes apo je mesuar ti, ndoshta do ishte me mire te thoje ,jo skam

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  skom, skemi, skane

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  flm labe, por mendoj se po flet ne shumes apo je mesuar ti, ndoshta do ishte me mire te thoje ,jo skam
  hahaha
  tu pergjigja ashtu , se dhe ti me the "keni femij"
  dhe thash formaliteti kthehet me formalitet

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Tju rrojn ali
  Jo skemi , por besoj se ndjesia e te qenurit prind duhet te jet e mrekullueshme !
  Edhe une e mbeshtes mendimin tend labe,ndjesia e te qenit prind eshte mrekullia vet,uroj qe ne nje te ardhme ta provojme te gjithe,gjithcka ne kohen e duhur kuptohet,ti kesh me jete ALI,

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  mendoj se nuk personifikova njeri megjithathe flm

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Ti kesh me jete femite Ali .

  Ka qe kane femije por nuk duan dhe aq te vene fotot e tyre

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje problem i vertet matematikor
  Nga alfa1993 nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 10-06-2013, 11:26 AM
 2. Vlera e vertet e unazes
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 10:05 AM
 3. Stresi vėrtet shkakton thinjat
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 12:19 PM
 4. Duhani vret vėrtet
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 09:42 PM
 5. E Vertet apo JO!
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 05:06 PM