Receta Gatimi

Ferrari FF - Bore dhe Shpejtesi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  I Habitur Ferrari FF - Bore dhe Shpejtesi

  Ne kete mot me debore ja cila eshte makina qe nevojitet!  Ndiqni videon:


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  O sa me fikson ky ferrari

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nė Kinė pėrurohet treni me shpejtėsi 350 kilometra nė orė
  Nga vaaldr1n nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 02:50 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-10-2011, 11:17 PM
 3. USB 3.0 do tė ketė shpejtėsi 10 herė mė te madhe se USB 2.0
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-12-2009, 09:32 PM
 4. Traktori dėnohet pėr shpejtėsi tė madhe
  Nga aurel nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 09:13 PM
 5. Nje verber kapet duke ec me shpejtesi!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 07:09 PM

Etiketat pėr kėtė Temė