Vajza dhe piktori...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Vajza dhe piktori...

  Receta Gatimi

  Me ndodhe te eci shpesh rrugeve te ketij qyteti kaq te bukur...me librin ne dore kerkoj nje cep te ulem...si gjithmone prane detit..te cilin nuk resht se dashuruari..gjithkund vetem njerez qe vijne dhe shkojne..prane meje shoh nje piktor qe po gdhend nje pamje madheshtore...me buzeqesh...si te duket?...shume e bukur i thash dhe ula koken te lexoja librin tim..e humbur mes rreshtave te librit permendem pas 1 ore...kthej syt dhe perpara meje ishte ajo piktur e bukur qe po shihja me pare...kur pa pritur pash veten time aty..dhe me habi e pyes..une jam aty?...qeshi dhe me thote..po ti je..por une nuk po isha duke qeshur i thash...po me tha por kjo fytyre duket me e bukur kur qesh...ula syt prej sikletit..faleminderit i thash me gjysem zeri...do ta mbaj per vete me tha..nje kujtim i bukur nga deti..dhe sepse kam preshtypjen tha se do te shihemi prap..iku i buzeqeshur..dhe une qe mendoja..po pse moj vajze nuk te del shtepia vjen dhe lexon libra neper rruge..?..

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ................

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ................
  faleminderit

 4. #4
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Pergezime!

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ekziston dashuria ne shikim te pare !

  Urime

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ekziston dashuria ne shikim te pare !

  Urime
  Me duket pak e pa besueshme se di..por kam degjuar se egziston...nuk e di por disa njerezve zoti ju thot ja ku jane syt e prap jane te verber..

 7. #7
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  E ke portretin

  shum bukur!

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PinkPrincess Lexo postimin
  E ke portretin

  shum bukur!
  Jo nuk e kam...

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  si gjithmone prane detit..te cilin nuk resht se dashuruari.
  Dhe un e adhuroj detin.Pamja e ti , aroma e jodit , freskia...zhurma e dallgve , pulbardhat mbi te...cdo gje me fal shum qetsi !
  Sa her vete i bej foto
  100_1081.jpg

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Dhe un e adhuroj detin.Pamja e ti , aroma e jodit , freskia...zhurma e dallgve , pulbardhat mbi te...cdo gje me fal shum qetsi !
  Sa her vete i bej foto
  100_1081.jpg
  Ndihem me shume fat qe kam lindur ne vlore!..eshte perla e shqiperise,a adhuroj

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ndihem me shume fat qe kam lindur ne vlore!..eshte perla e shqiperise,a adhuroj
  e kush esht ai vlonjat qe nuk ndihet krenar
  Te gjith duan te jen nga vlora

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e kush esht ai vlonjat qe nuk ndihet krenar
  Te gjith duan te jen nga vlora
  Un nuk dua pershembull

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  E ke parasysh ate dhelpren qe nuk e arrinte dot rrushin..e pra nuk e arrinte dot..dhe thoshte qe nuk e ha..edhe puna jote..

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ska te thot Secili ka preferencat e ti , mua persnolaisht me pelqen te shkoj ne vlor dhe e vizitoj shpesh , por jo te jem nga vlora

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Po mire shume mire,gjithsecili ka preferencat e tij,ta ktheva ate pergjigje se ashtu u shprehe..por ajo dihet qe nuk na pelqejne te gjitheve ato qe ju pelqejne te tjereve...

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum normal u pergjigja vetem ne qoftese e keni mar ju per keq

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Jo aspak..me vjen keq...bera thjesht shaka,asgje me shume!

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Keshtu po , mendova mos ishte pergjigje serioze nga ana juaj

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Ska te thot Secili ka preferencat e ti , mua persnolaisht me pelqen te shkoj ne vlor dhe e vizitoj shpesh , por jo te jem nga vlora
  haha majdi

  edhe une jam nga Kosova saktesisht Gjakova, por nuk me pelqen te jem nga Drenica psh (pa keqkuptime askush se skam asgje kunder Drenices, as as1 qytet tjeter te kosoves !)

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  haha majdi

  edhe une jam nga Kosova saktesisht Gjakova, por nuk me pelqen te jem nga Drenica psh (pa keqkuptime askush se skam asgje kunder Drenices, as as1 qytet tjeter te kosoves !)
  pershembull ice mani ka deshir te jet nga Llapi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Vajza qe pi benzine.....!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 06:19 PM
 2. Vajza qe fle 1 here ne 6 muaj !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 04:43 PM
 3. Vajza qe jetonte si qen
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-07-2011, 11:14 AM
 4. Supatra, vajza ujk
  Nga lovee nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 01-03-2011, 09:30 PM
 5. Vajza dhe Bananet!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-10-2010, 10:02 AM