Arushi im i shtrenjt...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Arushi im i shtrenjt...

  Receta Gatimi

  Ishte dite e ftohte dimri..pas kaq vitesh ishte hera e pare qe binte debore ne qytetin tim..ishte shume ftohte....sa bukur dukej ajo bardhesi ishte si nje vello e bardhe qe mbulonte qytetin...dukej vec bora dhe deti..bardh e blu..sa bukur.. pas disa castesh bie zilja e cel..Mirmengjes Era,degjoj nje ze...te lutem dil pak ne ballkon se kam nje dhurat per ty..dola menjehere..dhe c'te shoh ishte ai..me nje arush te madhe ne dore i madhe sa vet ai..sa kam qeshur..dhe sa kam gezuar ne te njejten kohe...Zbrita shkallet me vrap dhe shkoj drejt tij..gezuar ditlindjen me tha...dhe zemra ime rrihte foort ..kjo eshte per ty mikesha ime e zemres...faleminderit miku im..eshte dhurata me e bukur qe kam marre...pasi u pershendetem...ecja neper shkalle me arushin te cilin mezi e mbaja..e puthja pa fund..e vendosa tek dhoma ime...dhe fillova te flisja me te..cfare nuk i thash..aq sa u lodha dhe fillova ta gjuaj me inat...e gjuaja e perqafoja..e gjuaja dhe e shtrengoja..e gjuaja..dhe me shume se ate..godisja shpirtin tim...

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa shkrim i mir like.

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  sa shkrim i mir like.
  Flm te prsh

 4. #4
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Vet i keni shkruajtur? shume bukur, suksese!

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Vet i keni shkruajtur? shume bukur, suksese!
  Po vete eshte dicka qe me vjen natyrshem...mase dhe per vete faktin se deri diku bazohem tek realja...flm per urimin!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nuk kam arritur ti lexoj te gjitha shkrimet tuja, por disa qe i kam lexuar me kane pelqyer shum !

  Te uroj suksese

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  nuk kam arritur ti lexoj te gjitha shkrimet tuja, por disa qe i kam lexuar me kane pelqyer shum !

  Te uroj suksese
  Faleminderit..

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e bukur dhe kjo

  por , nga ra kjo bora qe se paskam par un
  ne vlor ka mbi 10 vjet qe sbie bor

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Po ka rene bore si jo..madje ka qene 8 prill,kam qene gjumnaziste,dhe per cudi ka qene prill,qe nuk bente vaki kurr qe te binte,aq me teper bore ne prill,por ndoshta,ti mbase je me e vogel nga une,por ne fakte para 9 ose 10 vitesh ka qene po,dhe ishte nje mrekulli,sepse ne vlore nuk binte kurr bore,...

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Po ka rene bore si jo..madje ka qene 8 prill,kam qene gjumnaziste,dhe per cudi ka qene prill,qe nuk bente vaki kurr qe te binte,aq me teper bore ne prill,por ndoshta,ti mbase je me e vogel nga une,por ne fakte para 9 ose 10 vitesh ka qene po,dhe ishte nje mrekulli,sepse ne vlore nuk binte kurr bore,...
  jam nja 6 vjece me e vogel nga ty ....
  dmth kjo historia qe ke shkruajt , ka ndodh para 9-10 vjetesh ?

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jam nja 6 vjece me e vogel nga ty ....
  dmth kjo historia qe ke shkruajt , ka ndodh para 9-10 vjetesh ?
  E pra..duke qene se je me provime akoma, me e vogel je normal,une po beje gati nje vit e gjysem qe e kam mbaruar universitetin,per sa i perket asaj qe shkruhet qe ka ndodhur apo jo,nuk po e jap nje pergjigje,por po them vetem se deri diku bazohet tek realja,sepse nuk eshte e thene qe c'do gje qe shkruhet eshte personale,s'ka lidhje..

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  aha , kuptova
  me kan krijuar pershtypjen e 1 ditari , copeza nga jeta jote.
  gjithsesi , jan shkrime shum te bukura.

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  aha , kuptova
  me kan krijuar pershtypjen e 1 ditari , copeza nga jeta jote.
  gjithsesi , jan shkrime shum te bukura.
  Po pra e ke kuptuar mjaft mire,jane disa grimca jete te nderthurura me imagjinaten,qe per ne personat qe shkruajme,jane gjera normale,te falenderoj dhe une...

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e bukur dhe kjo

  por , nga ra kjo bora qe se paskam par un
  ne vlor ka mbi 10 vjet qe sbie bor
  ver8 ? As tani qe edhe ne sahara ka rene ?

  lum si ju ... ne u ngrim

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ver8 ? As tani qe edhe ne sahara ka rene ?

  lum si ju ... ne u ngrim
  opo fare po te them
  na mbyti nje shi para ca ditesh...po dhe mbrem , ca bubullima friksuse
  po bor , asnjeee copez ..pff... ne vdesim per cik bor

+ Pėrgjigju tek Diskutimi