Pse?...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Pse?...

  Receta Gatimi

  Mirmbrema...te shqetesoj.?..Po ja po flija gjume..ora 2..dhe normale...une pash nje enderr sikur vdiqe Era...hahahahhaha per kete me zgjove epo mire ja e vertetove jam gjalle i thash...mire je me tha?...Hera e pare ne jeten time qe isha e ftohte...se di pse isha aq e akullt me te..cfare me ndodhi se di...a je mire me tha?..Me fal a e ke pare oren i thash....Era...?...po...te kam shume xhan...ne ato momente e ngrita koken nga jasteku...Era nese ti vdes une do vdes bashke me ty..hahahahahha qesha sepse qesha nuk e mora vesh me erdhi natyrshem..se di pse nuk me benin me pershtypje fjalet e tij...pfffffffffffffff sa e lodhur jam thoja..ky njeri me ka lodhur shume...dhe pasi fika cel qava pa fund...cfare bera thoja..nejse e meritonte me zgjoi nga gjumi..fjalet e tij me ngelen ne mendje...pse njeriu duhet te kete memorje..pse nuk fshihen zerat ne mendje..pse?...pse?..pse?...

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  komplimenta per shkrimet
  caste te thjeshta , por te pershkruara shum bukur !

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Flm labe..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi