Fotot me te bukura ne bote HD


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Foto Fotot me te bukura ne bote HD

  Receta Gatimi

  1  RESOLUTION: 9772x5040
  SIZE: 6 mb
  DOWNLOAD

  2
  RESOLUTION: 8000x3876
  SIZE: 3.5 mb

  DOWNLOAD

  3

  RESOLUTION:5120x3200
  SIZE: 5.2 mb
  DOWNLOAD

  4
  RESOLUTION: 5120x3200
  SIZE: 3.2 mb
  DOWNLOAD

  5
  RESOLUTION: 15000x5040
  SIZE: 10 mb
  DOWNLOAD

  6  RESOLUTION: 6700x3300
  SIZE: 14.8 mb
  DOWNLOAD

  7
  RESOLUTION: 6400x2700
  SIZE: 12.8 mb
  DOWNLOAD

  8
  RESOLUTION: 5370x4200
  SIZE: 4 mb
  DOWNLOAD

  9
  RESOLUTION: 5600x2700
  SIZE: 8.3 mb
  DOWNLOAD

  10
  RESOLUTION: 5100x3200
  SIZE: 3.3 mb
  DOWNLOAD

  11
  RESOLUTION: 4096x3072
  SIZE: 4.8 mb
  DOWNLOAD

  12
  RESOLUTION: 4096x3072
  SIZE: 4.6 mb
  DOWNLOAD

  13
  RESOLUTION: 6000x3872
  SIZE: 10 mb
  DOWNLOAD

  14
  RESOLUTION: 4300x2900
  SIZE: 7.5 mb
  DOWNLOAD

  15
  RESOLUTION: 1920x1200
  SIZE: 1.3 mb
  DOWNLOAD

  Shpresoj Tju Pelqejne

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Faleminderit abdullah

  Shum te bukura qenkan, do te krijoj nje windows 7 theme me keto Wallpapers

 3. #3
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Je I Mirepritur Bro

  Shume mire do e besh

  Postoje edhe ne Forum Kur te Mbarosh

 4. #4
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Shume shume te bukura, qenkan dhe cilesi e larte!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  shume te bukura

 6. #6
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Te bukura

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shume te bukura te gjitha, po smendoj se duhet te percaktohen si me te bukurat ne bote.

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up

  Ja ku e bera theme per Windows 7 me te gjitha Wallpapers qe i ke postuar ti abdullah, doli pak e madhe por shum e bukur

  Mund ta shkarkoni ne linkun me poshte: (75mb)

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?px5umf2bb1kajif

  per ta instaluar vetem klikoni 2 her mbi theme dhe do te instalohet

 9. #9
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Ja ku e bera theme per Windows 7 me te gjitha Wallpapers qe i ke postuar ti abdullah, doli pak e madhe por shum e bukur

  Mund ta shkarkoni ne linkun me poshte: (75mb)

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?px5umf2bb1kajif

  per ta instaluar vetem klikoni 2 her mbi theme dhe do te instalohet

  Faleminderit ice qe e ndave me ne..

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Kush i ringarkon edhe 1her fotot se jane fshire disa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Xhamite me te bukura ne bote
  Nga abdullah92 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-02-2012, 02:07 PM
 2. 10 fotot me te bukura nga sportet per 2011
  Nga 3r1k0 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-12-2011, 04:38 PM
 3. 15 fotot me te bukura te vitit 2009 nga National Geographic
  Nga smocking2 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 12:00 PM
 4. Fotot me te bukura nga Seria A
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2010, 09:25 PM
 5. 10 fotot me te bukura nga Hapesira!
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 03:18 PM