Mengjes i cmendur...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Mengjes i cmendur...

  Receta Gatimi

  Ate mengjes.. ndryshe nga ditet e tjera u zgjova pak me heret per te bere vrap buzes se detit...vendosa kufjet dhe fillova te vrapoja...shume gjera me vinin neper mend...pastaj dhe muzika qe po degjoja me cmendete per dreq..shtepite tona ishin kaq pran..edhe pse nuk doja..(ne fakt doja)..e ktheva koken...dhe..ai ishte ne ballkon...i ula syte menjehere te mos me vinte re qe e pash..dhe vazhdova vrapin..mendoja pse te jete zgjuar dhe ai kaq heret?...vrapoja si e cmendur..sikur te isha ne kerkim te ndonje hajduti..kendoja hera heres..sepse keshtu ndihem kur bej vrap..kam nje energji absolute...c'te shikoja isha larguar shume...booo thash prite sikur ka dal mami te ma beje me dore nga ballkoni..kush e degjon po kthehem me mire...u ktheva dhe ishte ai...o zot..u perplasa me te...ishte mbas meje...ashtu perball...ne kraharorin e tij..une qe nuk merrja dot frym nga ai qe kisha perball...dhe ai qe ishte lodhur te me ndiqte mua...pse nuk me pershendete tha..me pe..e ula koken si ne faj..joooo nuk te pash kush e di ku ishte mendja...pse je zgjuar heret tha?...mir une po ti i thash...se di tha se c'me ka gjetur..zgjohem heret..pastaj mbi shpatulla me hodhi xhiboksin e tij..mbaje se je bere uje me tha do ftohesh..dhe une qe e shtrengoja fort xhiboksin..mbante parfumin e tij..po me shihte .dhe qeshte..u vrenjta ne fytyre..po pse qesh i thash?..je shume e bukur me tha..ikim i thash...se jam e lodhur dhe kam dhe ftohte..me mori ne krahe dhe ecte me vrap...qeshte si budalla...me leshoooooo bertisja si ata femijet 3 vjec..dhe ja dola me leshoi dhe une qe e gjuajta me shpull...hera e pare dhe e fundit qe me prek me dore i thash idiot..dhe ika e inatosur..me mer serish ne krah dhe vrapon drejt detit..me hedh me koke ne uje...u bera si ata zogjte e lagur kur i ze shiu..ca dhe nga inati..e gjuaja me rere nga fytyra...dhe ai qeshte pa fund..nuk i kam folur 1 jave per ate qe me beri...por tani qe e kujtoj qesh dhe une si ai...e adhuroj kur e kujtoj ate mengjes te cmendur...

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

 3. #3
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  wow! shume bukur e ke pershkruar!

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PinkPrincess Lexo postimin
  wow! shume bukur e ke pershkruar!
  Flm me shume se sa e pershkruar eshte e perjetuar!

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me pelqeu shum ! Shum e bukur ishte !

  Tani te bej 1 ose 2 pytje keto shkrimet kane te bejne me ngjarje te vertete, apo shkruan vetem nga deshira ... (s'eshte pyetje personale mund edhe mos ti pergjigjesh ...)

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  me pelqeu shum ! Shum e bukur ishte !

  Tani te bej 1 ose 2 pytje keto shkrimet kane te bejne me ngjarje te vertete, apo shkruan vetem nga deshira ... (s'eshte pyetje personale mund edhe mos ti pergjigjesh ...)
  hahahhahahah me vure ne nje pozite te veshtire...ok po e shtjelloj pak situaten... se e kam dhe zakon...hahahhahaha kam shume kohe qe shkruaj...dhe deri diku ne personat qe shkruajme perdorim dhe fantazine...imagjinaten...per sa i perket ketyre shkrimeve te postuara..do flasim se ka kohe...hahhahahahhaha...po e le paksa mister...d.m.th te lexosh me vemendje ate qe sapo shkruajta e kupton...hahahhahahahahah

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha kuptohet qe pa imagjinate ngapak sdo kishte kuptim ...

  aaa e kuptova spo di cfare te them, vec te uroj suksese sidoqofte

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  haha kuptohet qe pa imagjinate ngapak sdo kishte kuptim ...

  aaa e kuptova spo di cfare te them, vec te uroj suksese sidoqofte
  Ok po e them..te gjitha keto postimet jane te verteta.. me pike dhe presje...sepse sa do qe te kemi imagjinat ne personat qe shkruajme.. prap..nuk vuajme nga imagjinata e theksuar hahahahahahaha...gjithcka qe kam shkruajtur eshte e vertet!..

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ok po e them..te gjitha keto postimet jane te verteta.. me pike dhe presje...sepse sa do qe te kemi imagjinat ne personat qe shkruajme.. prap..nuk vuajme nga imagjinata e theksuar hahahahahahaha...gjithcka qe kam shkruajtur eshte e vertet!..
  ėhė, e kuptova por pak vone pak si goxha shum ne fakt...

  si eshte ajo kur te vine qent nuk t`i hane apo jo... ? Jo po nuk i han mendt... sdi dikush si han po mos vet...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Me mire i cmendur apo i pakuptueshem?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-10-2013, 10:24 PM
 2. E cmendur per ty
  Nga smocking2 nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 02:45 PM
 3. Nuk hani mengjes ? Nuk do tė dobėsoheni
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2011, 01:02 PM
 4. Propozimi i ēmendur
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 10:07 PM
 5. Tė “ēmendur” pas Facebook?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-01-2011, 11:20 PM