Afer....por larggg...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Afer....por larggg...

  Receta Gatimi

  Ate dite qyteti dukej si i vdekur...me ata pak njerz qe leviznin aty neper qytet..dhe une qe kisha ngrir si statuj ne dritaren e dhomes sime...pastaj si ata femijet e lumtur..fillova te shkruaj mbi xham...i shkruaja dhe i fshihja prap...ne ato mendime..hedh syte nga xhami dhe shoh veten time...nje trishtim i thell...mendoja..cfare bera gabim qe si te gjithe dhe une te isha e lumtur..?..pse duhet te jem keshtu gjithmone si lule e vyshkur...?..pastaj fillova te qesh serisht..zoti eshte treguar shume bujar me ty moj vajze..te dha shkolle..bukuri..nje familje qe te gjithe e enderrojne..dhe ti ngele vec duke u ankuar...pastaj ai cel i cili me acaron .po binte pa pushim…ishte mami..bo mendova dhe nje dite te djele qe kam pushim nuk te lene rehat ...Era degjo mamin...kur te dalesh eja ketu tek puna ime...se kam mbajtur je xhup pellush si ata qe te pelqejne...fliste...dhe fliste...dhe fliste...pa pushim..nuk vendoste presje asnjehere ne fjali te pa funda...hahha.me cel ne dore...kthej dhe njeher syt nga dritarja...ishte ai...po kalonte aty perpara shtepise sime...me pershendeti dhe u mbeshtet tek muri perball pallatit tim...e pershendeta me dore...dhe rrinim duke e pare njeri tjetrin ne sy..ashtu per se largu..mami vetem me fliste..Era aty je?...ej me degjon..?...une aty isha...por...isha tek ai...e mbylla tel nuk e kuptova fare mamin..e rendesishme eshte qe folem pavarsisht se sa u morem vesh hahahah..dhe ai me thote...si je?....po mire..po ti?...mire...me shihte vazhdimisht ne sy..ashtu i mbeshtetur…ndihesh shume keq..mundohesh te ulja shikimin por e pa mundur..serisht syt si shigjete tek ai…doja te largohesh nga ajo qe ndjeja..doja ta shmangia…dhe i thash me gjysem zeri..po iki…dhe mbylla dritaren menjehere…pastaj ashtu fshehur pas predes…e shihja..ai ishte aty…dhe vazhdoi te rrinte aty..shume gjate…dhe une qe vazhdova te rrija..aty mbas tritare..shume gjate…ai duke me pritur te dilja une…dhe une duke pare fytyren e tij te bukur…te dy ishim ne kerkim te njeri-tjetrit..edhe pse ishim me afer se kurr....

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  larg por prap afer! (:


 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  ...........

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Unhappy

  "E pash ne jeten time,
  si ne mjegull, A thua endrra mbaroi ?
  Ajo shkoi... A do t`kthehet ?
  Me mbeten disa letra dhe portreti i Saj grafike e thjeshte e zakonshme... Por e bukur!!
  A thua do te kthehet ?
  Pyes veten dhe skam pergjegje...
  Hija ne mur perplot lageshti me thote se mbeta ne vetmi!

  A thua do te kthehet ?
  Pyes veten dhe skam pergjegje...
  Hija ne mur perplot lageshti me thote se mbeta ne vetmi!

  Me vjen te qaj, nga inati, kur e di se nje dite do ta harroj...
  Kerkoj pak qetesi, ju lutem heshtni!!
  S`me nevoiten fjalet e kota... Jooo!!!"


  403 - A do te kthehet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kur afer nuk je ...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 20-08-2013, 01:32 PM
 2. oh ....MOOS .... per 1 shkronje do te ishim afer !!!!!
  Nga bessy nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 08:06 PM
 3. Afėr shtėpisė xhiron jashtėtokėsorėt
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-01-2011, 05:18 PM
 4. Domeni “.XXX” njė hap mė afėr aprovimit
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2010, 12:24 AM
 5. Sami Frashėri parė nga afėr
  Nga kuklla nė forum Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-10-2008, 10:45 AM