I dashur Dikush...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  I dashur Dikush...

  Receta Gatimi

  I dashur...
  i dashur askush...sec kam nje deshire te madhe per te te shkruajtur...sec kam nje ndjenje pa emer..qe buron nga zemra ime..gjithcka me bene te te imagjinoj aq bukur ne mendje...I dashur njeri..sec kam ca kuriozitete te cmendura per ty...qe me bejne te kerkoje thell per te zbuluar cili je...qenia jote enigmatike me ka terhequr shume...i dashur dikush..hahahahaha...sepse ne fund te fundit dikush je...nje ze brenda meje me thote shume...dhe zakonisht i kam besuar zerave brenda meje...i dashur dikush...une jam nje leter dhe laps...por ti je shume me shume..je ai qe ploteson fletet bosh...pa te cilat lapsi dhe fleta jane asgje...

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  shum e bukur
  Shume faleminderit..!

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Like

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Like
  Thanks...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. C'do te benit nese dikush qe...
  Nga aldy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 14-10-2013, 11:51 PM
 2. nese do te me ndimjoj dikush
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2012, 08:37 PM
 3. Dikush...
  Nga Erinaa nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 06:31 PM
 4. Dikush.....
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 11:44 AM
 5. 1 her ne 1000 vjet dikush sikur une lende
  Nga smart nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 05:44 PM