As sonte nuk po me merr gjumi...mundohem te fle por kot..mendoj...sa shume me mungon...ne dhomen time mbizoteron nje heshtje pa emer...degjohet vetem kjo melodi qe po degjoj tani...nga keta sy blu rrjedhin vetem lot pa fund...bien mbi fytyre si kristale te coptuar...i shohe ne pasqyre dhe duken si deti..ashtu te thell dhe te lagur..mos ndoshta zoti prandaj mi dha ne kete ngjyre qe te jene dete tere jeten...pffffffffff....sa i urrej....e di?...u be kohe qe me ze gjumi me lote ne sy...e zgjohem me sy te enjtur...c'do dite tretem si vdekja qe te merr pak nga pak...mbase tretem pergjithmone..ahhhhhhh sa do te doja...nuk do ndjeja dhembje...nuk do kisha me lot...po pse mo qe te rente nje pike...mbaruan meshkujt qe me ka hedhur perendia tek ty...te urrejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjj.....joooooo te duaaaaaaaaaaaaaa......................jo une...une....une.......dua te fle...dua te fle pergjithmone...