Shpirt i lire...!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Shpirt i lire...!

  Receta Gatimi

  Sa me pelqen qyteti me shi...me pelqen te shoh pamjet nga dritarja ime..te shoh rruget bosh...Si per habi nuk paskam asnje deshire per te dal...me pelqen vec te shoh detin dh shiun...mbeshtetur ashtu mbi xham...shoh kete pamje te pa fajshme te qytetit tim...si eshte njeriu..gjithmone ne kerkim te gjerave qe i bejne keq...vetmia..melodia e trisht..shiu..dhe serish vetmia...ndonjhere ndihem keq..shume madje...sepse percjell tek te tjeret trishtim..nuk duhet ta beje e di..por kjo ndjenje eshte me e fort se une...me pushton te teren..si uragan qe versulet dhe te le pa frym...si per dreq ne keto dite te shkurtit...ndihem bosh...jam nje shpirt i mbytur ne heshtje..dhe adhuroj te shoh 14 ne qytet..ata njerez te dashuruar me lule dhe buzeqeshje pa fund...duke u puthur rrugeve te ketij qyteti...me kujtohet heren e kaluar...miku im me telefonoi...gezuar shen valentinin me tha...pa lidhje...mos u habit me tha..e ndjeja dhe ta thash...e ndjente dhe e tha..po kujt ja ndjente se cfare ndjente ai...ne fund te fundit...kjo fest nuk me perkiste mua...Isha njeri i lire...madje shpirt i lire...(fjala bie)...por isha shpirt i burgosur nga ndjenjat e mia...

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe kjo shum e bukur !

 3. #3
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Shume bukur e ke shkruajtur! (mos i perdor shume shpesh 3pikat apo eshte ndonje stil shkrimi?)

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Shume bukur e ke shkruajtur! (mos i perdor shume shpesh 3pikat apo eshte ndonje stil shkrimi?)
  Ne menyren se si shkruaj nuk pranoj kritika...kjo me bene te vecant..jo vetem mua...por gjithsecili ka menyrat e veta te te shkruajturit dhe shprehurit...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kafe dhe Diskutim i Lire!
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1200
  Postimi i Fundit: 04-05-2013, 01:18 AM
 2. Adamo 13 mė i hollė dhe mė i lirė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-12-2010, 12:18 PM
 3. iPad apo Laptop tė lirė?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 02:59 PM
 4. Kompjuterė tė lirė tablet nga VIA
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-05-2010, 07:45 PM