Diēka apo asgjė ... ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Cool Diēka apo asgjė ... ?

  Receta Gatimi

  Ėshtė diēka kjo botė, apo asgjė? Ka qėllim, apo s'ka qėllim? Linda! Po pse linda? Jam! Po pse jam? Do tė vdes! Po pse kam pėr tė vdekur?
  Po eci, po nga po vij? Kaloj rrugės, po ku po shkoj?
  Jam i humbur e kam pėr t'u gjetur, a kam pėr tė humbur? Por, kush mė humbi, e kush po mė gjen; a kush mė gjeti e kush ka pėr tė mė humbur?

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Jam i humbur e kam pėr t'u gjetur, a kam pėr tė humbur? Por, kush mė humbi, e kush po mė gjen; a kush mė gjeti e kush ka pėr tė mė humbur?

  Shume po me pelqen kjo kjo fjali,shume me kuptim,me shume domethenie.jam i humbur e kam per tu gjetur..a kush me gjeti ka per te me humbur...nese une kam manine ti shtjelloj gjerat..ti i ke fjalet te pakta e te sakta..me pelqejne shume..

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Jam i humbur e kam pėr t'u gjetur, a kam pėr tė humbur? Por, kush mė humbi, e kush po mė gjen; a kush mė gjeti e kush ka pėr tė mė humbur?

  Shume po me pelqen kjo kjo fjali,shume me kuptim,me shume domethenie.jam i humbur e kam per tu gjetur..a kush me gjeti ka per te me humbur...nese une kam manine ti shtjelloj gjerat..ti i ke fjalet te pakta e te sakta..me pelqejne shume..
  Faleminderit

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  o ice sa qejf e paske filozofin ti
  ca jan kto ore vllai , pse e vret kaq shum mendjen
  kerce , kendo , jeto , gezo , dashuro se je i ri
  http://www.youtube.com/watch?v=lT-9JqUXTfI
  (kenget e kti me bejn mua te fluturoj )

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  o ice sa qejf e paske filozofin ti
  ca jan kto ore vllai , pse e vret kaq shum mendjen
  kerce , kendo , jeto , gezo , dashuro se je i ri
  http://www.youtube.com/watch?v=lT-9JqUXTfI
  (kenget e kti me bejn mua te fluturoj )
  hehe labe mire e ke ti po ...

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hehe labe mire e ke ti po ...
  po ca ?? ate vuajtje qe ti ke ktu , te tjeret skan pse e din....buzeqesh , sepse bota te merzitur do te te shikoj.......MOS ua u fal kte kenaqesi

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po ca ?? ate vuajtje qe ti ke ktu , te tjeret skan pse e din....buzeqesh , sepse bota te merzitur do te te shikoj.......MOS ua u fal kte kenaqesi
  e ver8, nga1her them rrafsh gjithcka se qare pa u bo mir so (dmth rrafsh mos ta lodh trurin me asgje ... se do te behet mire ) dhe ne te ver8 ashtu eshte :S

  Flm labe

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin

  Flm labe
  te lutem

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ai thotė diēka, ajo mendon diēka tjetėr
  Nga PinkPrincess nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-09-2012, 11:32 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:14 PM
 3. Keshilla bukurie te cilat nuk ju kushtojne asgje!...
  Nga erinda nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-03-2012, 11:41 AM
 4. Nokia nuk do tė ndryshojė asgjė nė Windows Phone 7?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 07:45 PM
 5. Dicka per Redon Makashin dhe lidhjen e tij
  Nga kuklla nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 09:02 AM