Receta Gatimi

Rri shume kohe para Facebook, babai qellon me 12 plumba kopjuterin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Talking Rri shume kohe para Facebook, babai qellon me 12 plumba kopjuterin

  Kujdes se eshte semunde e pa sherueshme!  Njifni ndonje?

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Edhe keq nuk e ka ai

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  E shan nė Facebook, babai 8 plumba laptopit (VIDEO)

  Njė baba i tronditur nga njė postim i vajzės sė tij 15-vjecare nė Faceboook vendos tė marrė masa dhe ekzekuton me 8 plumba lap topin e tė bijės.

  Vajza kishte bėrė publik njė shėnim nė profilin e rrjetit social tė Facebook ku shkruante se mėrzitej shumė nga urdhrat qė i jepte babai, qoftė edhe pėr njė gotė ujė apo pėr tė rregulluar kopshtin para shtėpisė. Me disa fjalė tė pista tė pėrdorura tek-tuk nė fjali, vajza kėrkonte qė tė mos trajtohej si shėrbėtore nė shtėpi dhe tė konsiderohej e vogėl.

  Tommy Jordan,nga Albemarle, North Carolina, babai i adoleshentes Hannah pasi ka lexuar shėnimin, inatoset dhe vendos t’i japė njė mėsim vajzės duke i shkatėrruar lap topin me 8 plumba pistolete.

  Gjithė skena ėshtė filmuar nga babai nė njė video 8 minutėshe qė po bėn xhiron e botės nė YouTube.

  “Ja ku ėshtė lap topi yt, ja dhe pistoleta ime” thotė ai duke qėlluar kompjuterin. Ai gjatė fjalimit nė video shprehet se nuk do tė ndėshkonte kurrė vajzėn e tij pėr fjalėt e kėqia dhe sjelljen jokorrekte ndaj prindėrve, por njė mesazh tė qartė mund t’a pėrcjellė kundrejt ekzekutimit te lap topit.

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Lol Q.R hahah sa e pa pare

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Wee ca i paska punuar! Mire ja ka ber nga nje ane!

  Per ne shqiperi duhet ndonje shotgun per ti prishur!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa kohe i kushtoni vetes para pasqyres???
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 21-05-2013, 08:30 PM
 2. Martohet Babai i Facebook
  Nga ReniX nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-05-2012, 12:00 AM
 3. Agron Llakaj: U largova unė para kohe, nuk me pushuan
  Nga Erinaa nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 22-01-2011, 12:00 AM
 4. Vegla qė ju kursejnė para, kohė dhe tė ruani tė dhėnat
  Nga Kliton nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-02-2010, 03:03 PM

Etiketat pėr kėtė Temė