Teme e E veēantė (mė tė gjatė,me tė shkurtėr, mė tė cuditshem, dhe me te medha)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Talking Teme e E veēantė (mė tė gjatė,me tė shkurtėr, mė tė cuditshem, dhe me te medha)

  Receta Gatimi

  Koleksion Fotosh (mė tė gjatė,me tė shkurtėr, mė tė vegjel, dhe me te medha)


  Kamera Me E Vogel

  Ushqimi me i Vogel

  Letrat me te vogla
  Gazeta me e vogel

  Kali Me I Vogel


  Pistoleta me e vogel


  Semafori me i cuditshem

  Fusha Futbollit me e cuditeshme


  Pistoleta me e cuditshme
  Zogu me i cuditshem


  Palma me e cuditshme


  Kufjet me te cuditshme

  Fleshi me i cuditshem


  LapTopi me i madh


  Torta me e madhe


  Burri me i shkurter


  Sufllaqja me e madhe ne bote (mishi Sufllaqes)
  Shpresoje tju pelqeje tema Abdullah-Lirenti.com

  1z70sgpjpg.gif

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me pelqyen shum interesante

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Tė pa pame

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Jam quditur me at njeriun e shkurter se si e falemnderon ALLAHUN , kurse na ne gjendje normale nuk jemi falenderues !

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum te bukura !

 6. #6
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shume te bukura, me te vertete te vecanta

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sa te lezetshme....sidomos te parat

 8. #8
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Ju Faleminderit Per Pergjigjet tuaja Me Vjen Mire qe ju kane pelqyer

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Shum te bukura

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Vajza mė e shkurtėr e planetit
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-12-2011, 04:31 PM
 2. Beni nje prezantim te shkurter per mua
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 16-04-2011, 01:40 PM
 3. Vdes njeriu me i shkurter ne bote
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-03-2010, 05:57 PM
 4. Sambath Uon dhe miku i tij i vecante
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 04:27 PM
 5. Njeriu me i gjate ne bote takon njeriun me te shkurter.
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-10-2007, 05:53 PM