Receta Gatimi

Anatomia ne ngjyra- Coloring book anatomy


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Post Anatomia ne ngjyra- Coloring book anatomy

  Organet e njeriut te ilustruara me ngjyra te ndryshme, po ju jap dhe nje foto qe te keni nje imazh sado te vogel per kete liber, per me shume kliko e shiko ne linkun e meposhtem.
  Human-Anatomy-Coloring-Book-9780486241388.jpg

  Linku:
  Kodi:
  http://www.scribd.com/drDugi/d/81308950-ANTOMY-Coloring-Book-Dover

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Edhe neper libra si kam kaq te qarta !!
  Shum flm !!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ngjyra e syve dhe karakteri
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 02:42 PM
 2. Ngjyra e kuqe
  Nga gjendar nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 05:32 PM
 3. Prezantimi i BOOK - Teknologji teper e avancuar!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-09-2010, 09:42 PM
 4. Si ta bejm nikun me ngjyra ne MSN +
  Nga B|1n1 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 21-11-2009, 10:51 PM
 5. Anatomia
  Nga kuklla nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-10-2008, 08:33 AM