Receta Gatimi

Me merr tek ti...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Me merr tek ti...

  Thirre emrin tim
  kur,etje ti te kesh
  do te dergoj lotet e mi
  kur mall ne zemer te ndjesh
  Ecja sot mbi shiun e cmendur...e zhduka cadren se di se ku,ecja ashtu e lagur neper shi..flokte i ndjeja mbi shpatulla te me benin ftohte..trupin kishte ftohte..ecja dhe nuk di cfare kerkoja..ku shkoja..syt qe me rridhnin vec lot..por nuk dukeshin.sepse shiu i mbulonte mire..trupi me dridhej..kisha ftohte..buza me dridhej ashtu mbytur ne lot..fytyra ime e bardhe ishte bere si akull..e mpire...e me duar mundohesha te largoja lotet nga syt..ata qe ngrohnin ate fytyre te ngrire..njerez qe me shihnin me habi..ku shkon kjo vajze..ashtu e lagur..nje burre plak me afrohet prane...kush je ti moj vajze?...po ti je bere uje moj bije..e shihja me lutje..doja ti thoja te lutem me lere te shkoj..kam ftohte..dua te shkoj tek babai im...dua te fle tek varri i tij..ecja me vrap..dhe mberrita tek varri...Baaaaa bertisja si e marre..erdha si c'do te djele dhe sot..ba mos ki ftohte se te mbuloj une..dhe u mbeshteta tek varri i tij..ahhhhh sa u shlodha nuk kisha me ftohte..aty vjen nje djale i pa njohur..me falni me tha?..ngrita koken me urrejtje qe me shqetesoi..sepse po shlodhesha tek babi im..po me shihte me habi..he mo fol cfare ke i thash?...o zot tha..ketu mbi varre..ne kodren e varrezave paska rene nje engjell..e pash me habi..dhe e ula koken tek trupi babit tim..je bere uje me tha..e me vendosi cadren mbi koke. o zot po ti je e vogel me lere te te ndihmoje.uffffff me mer o ba bertisja me ze..me merr te lutem nuk dua me te jetoj...i kerkova me inat te largohej..doja te rrija me babain tim..ahhhhhhh o jete.ah o ere e babait tim..ahhh sa me shlodh te vij tek ti..ahhhh o shpirti im..me merr me vete..e kalova tere paraditen aty...fjeta mbi ty...dhe nuk kisha ftohte...por u zgjova serish..ti u tregove i pa shpirt nuk me more...nuk me more..

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ah kjo po shum e bukur & e dhimbshme !
  Me vjen keq erinda

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga florianVod Lexo postimin
  ah kjo po shum e bukur & e dhimbshme !
  Me vjen keq erinda
  S'ka nevoj,kurseji komentet!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Avash ti moj
  Mos na bej interesanten shum ktu ti .
  Per respekt te ati qe i ke shkruar kte shkrim , spo te them ndonje gje , e spo zgjatem shum
  Civilizohu njeci , e boll na bere si.....nejse thash sdo e zgjas dhe po i qendroj asaj qe thash !

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  me ke rrengjeth mishin me kte shkrim !
  sdi cte them , me vjen shum keq

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  me ke rrengjeth mishin me kte shkrim !
  sdi cte them , me vjen shum keq
  Faleminderit!

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  cdo fjale eshte e tepert ta komentoj per ket qe ke shkruajtur, vec 1 gje eshte e sigurte qe me ka prekur shum ver8 !

  Me vjen shum keq erinda ...

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  cdo fjale eshte e tepert ta komentoj per ket qe ke shkruajtur, vec 1 gje eshte e sigurte qe me ka prekur shum ver8 !

  Me vjen shum keq erinda ...
  Shume faleminderit..!

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Te ka ndodhor ty, qenka e dhimbeshme kjo qe ke shkruajtur, gjithashtu edhe mua me vjen keq, uroj ta kaloshe kete dhimbje, mose u merzit.

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Te ka ndodhor ty, qenka e dhimbeshme kjo qe ke shkruajtur, gjithashtu edhe mua me vjen keq, uroj ta kaloshe kete dhimbje, mose u merzit.
  Faleminderit...!..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Apo te merr malli?????
  Nga Leda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 01:07 PM
 2. Me merr ne krahet e tua..
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 11:45 AM
 3. Merr pjesė nė varrimin e tij
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-11-2009, 08:46 PM
 4. Merr bursė pėr ndjekjen e fantazmave
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 07:28 PM
 5. Nusja qe merr flakė
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-09-2008, 03:23 PM