Receta Gatimi

Me merr ne krahet e tua..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Me merr ne krahet e tua..

  Me merr ne krahet e tua..
  Sic merr femijen nena..
  Qe ballin te ma puthin..
  dhe Dielli dhe Hena..

  une marre nga drita jote..
  Ti merr nga zemra ime..
  dhe dore per dore rendim
  E shtrenjta zemra ime...

  I adhuroj keto vargje..i dashuroj...!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum te bukura !

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  shum te bukura !
  Faleminderit! Edhe pse nuk jane shkrimi im,Jane fjalet e nje kenge te hershme Shqiptare! Qe une i adhuroj

 4. #4
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  te bejne mishin kokrra kokrra!


 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eee kto kenget per Shqiperine mua me bejne te qaj keto i degjoj vetem kur kam nja 2 - 3 paketa Marlboro afer edhe 1 Whiskey apo raki te shpis

  se ndryshe nuk degjohen kto

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  eee kto kenget per Shqiperine mua me bejne te qaj keto i degjoj vetem kur kam nja 2 - 3 paketa Marlboro afer edhe 1 Whiskey apo raki te shpis

  se ndryshe nuk degjohen kto
  Jane me te vertet shume te bukura,me qe ra fjala tek Whiskey,eshte nje kenge e bukur Kosovare,Pina Whiskey o me Coca-Cola,sa me pelqen,ka nje tekst shume te bukur,

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Jane me te vertet shume te bukura,me qe ra fjala tek Whiskey,eshte nje kenge e bukur Kosovare,Pina Whiskey o me Coca-Cola,sa me pelqen,ka nje tekst shume te bukur,
  Ska me kengen shqipe ne pergjithsi !

  Op op e di per cilen e ke fjalen "Duli" e kendon, po zakonisht nuk degjoj TALLAVA

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Ska me kengen shqipe ne pergjithsi !

  Op op e di per cilen e ke fjalen "Duli" e kendon, po zakonisht nuk degjoj TALLAVA
  As mua nuk me pelqen tallava,por ishte rastesi qe e degjova,dhe me pelqeu shume

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Apo te merr malli?????
  Nga Leda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 01:07 PM
 2. Me merr tek ti...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 04:31 PM
 3. Krahėt e nėnės
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-08-2010, 04:04 PM
 4. Merr pjesė nė varrimin e tij
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-11-2009, 08:46 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:25 AM