Dashuria ime...jane ata!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Dashuria ime...jane ata!

  Receta Gatimi

  Sonte nuk dua te fle,ne zemer me zgjohen mendime pozitive ne mendje,neser me pret nje dite e bukur,se bashku me nxenesit e mi,do te shkojme jasht qytetit,me thonin sot,mesuese po ti do vish me ne?..apo do dalesh me ndonje shok,hahahahahha qesha,po ju ku i dini keto ju thash,ulen koken,e po me tregonin per organizimin e prinderve te tyre,i shihja me kuriozitet,me tha nje nxenes me vone,mesuese une do te blej nje cokollate ty se te kam shume xhan,mendoja me vete,sa e lumtur jam mes tyre,te shtojne jeten,mundohesh t'ju shpjegoja se neser nuk eshte dite feste,eshte thjesh dite si gjithe te tjerat,por ishte e kot,ata jane shume te zgjuar,nuk mund t'jua hedhesh aq lehte,dhe isha e lumtur se neser do ta merrja nje dhurat gjithsesi,nje cokollat nga nxenesi im i vogel,dhe jam me fat qe jam mes tyre,fluturoj kur me duart e tyre te vogla,me perkedhelin fytyren,me perqafojne,kur ulem e me rrethojne kush te me puthi i pari,me kujtohet kur kisha ditelindjen,me mbushen me dhurata,e me perqafonin,u kenqen shume se i nxora shetitje ne qytet,une nje vajze e vogel,sepse kur jam mes tyre behem sa ata,dhe me mbushin shpirtin me dashuri,sepse dashuria ime jane ata...

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  shum e bukur
  Flm....

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Cf moshe kan kta lepurushat ?

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Cf moshe kan kta lepurushat ?
  Ne klasen e 2....hajt po i quajme keshtu lepurushat e Erindes!.. hahahahahahahaha

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ne klasen e 2....hajt po i quajme keshtu lepurushat e Erindes!.. hahahahahahahaha
  jo jo , lepurushat e Erindes do jen te tjer ....
  ne cf shkolle jep mesime ...nese se ke problem kuptohet

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Tani sikurse ruan ti privatesine e ruaj dhe une labe,mund te them vetem se punoj ne nje shkoll private shume te njohur ne vlore...kaq.

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Tani sikurse ruan ti privatesine e ruaj dhe une labe,mund te them vetem se punoj ne nje shkoll private shume te njohur ne vlore...kaq.
  Me perputhen disa gjera , por crenci kaa............. !!!! Sishe aspak e detyruar te pergjigjeshe....te pershendes

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 10:26 AM
 2. Ah kjo dashuria!
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 31-05-2012, 03:20 PM
 3. Dashuria!
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-05-2012, 09:24 AM
 4. Dashuria ime...TI..
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 01:11 PM
 5. Kur dashuria na ben keq
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-05-2009, 11:12 PM